"Dom z papieru" to nie koniec! Berlin powraca w nowym serialu. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dom z papieru” to nie koniec! Berlin powraca w nowym serialu. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Dom z papieru” to nie koniec! Berlin powraca w nowym serialu. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi nowego serialu platformy Netflix „Berlin”. Wiemy również, kiedy odbędzie się premiera! Sprawdźcie szczegóły już teraz.

Pedro Alonso ponownie wystąpi w roli tytułowego Berlina, a twórca serialu Álex Pina powróci jako showrunner i producent wykonawczy. Zdjęcia do 8-odcinkowego serialu rozpoczęły się w października 2022 roku w Paryżu i były również kręcone w Madrycie. Premiera serialu zaplanowana jest na grudzień 2023 roku.

Zobacz zwiastun:

O czym będzie serial „Berlin”?

Cóż, jak sugeruje tytuł, skupimy się na tytułowej postaci Berlina, znanej również jako Andrés de Fonollosa.

Nadal jest wiele rzeczy, których nie wiemy o Berlinie, mimo że jego historia została zbadana w sezonie 5. Wliczając w to fakt, że ma 5 byłych żon, w tym Tatiana (w tej roli Diana Gómez)

Biorąc pod uwagę, że Berlin jest bratem Profesora, prawdopodobnie będziemy wspólnie odkrywać ich wczesne lata. Nie mamy też zbyt wielu informacji na temat śmierci ich ojca ani tego, jak poznał Palermo, Marsellę i Bogotę.

Możemy również zobaczyć więcej napadów Berlina. W tym tego dokonanego na Polach Elizejskich w Paryżu, gdzie ukradł 434 diamenty. Możliwe, że zobaczymy również bardziej szczegółowo jego walkę z chorobą.

Tak prezentuje się obsada serialu:

  • Pedro Alonso jako Berlin – hedonistyczny i sprytny
  • Michelle Jenner jako Keila – eminencja w elektronice
  • Tristán Ulloa jako Damián – profesor filantropii i powiernik Berlina
  • Begoña Vargas jako Cameron – kamikaze, który zawsze żyje na krawędzi
  • Julio Peña jako Roi – wierny giermek Berlina
  • Joel Sanchez jako Bruce – nieustępliwy człowiek czynu w gangu

Polecamy również: