Drugi sezon serialu "Skazana" hitem Playera! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Drugi sezon serialu „Skazana” hitem Playera!

Drugi sezon serialu „Skazana” hitem Playera!

Drugi sezon produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original! Obecnie trwają prace scenariuszowe nad kontynuacją „Skazanej”, do której zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.

Już w pierwszym tygodniu od premiery, po „Skazaną 2” sięgnęło ponad 70% aktywnych użytkowników Playera. Produkcja przyciągnęła nową i powracającą do serwisu widownię, będąc również numerem 1 wśród najlepiej pozyskujących seriali platformy. 

W 2022 roku „Skazana” odtwarzana była w Playerze łącznie przez blisko 5 700 000 godzin. Znalazł się również na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali platformy, wyprzedzając „Behawiorystę”, „Chyłkę” i „Szadź”. 

Prace scenariuszowe nad trzecim sezonem już ruszyły, a produkcja wróci na plan w ciągu najbliższych miesięcy. 

Jeszcze w tym roku w Playerze zadebiutuje spin-off „Skazanej”. „Pati” – z Aleksandrą Adamską w roli głównej – to historia Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia. 

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara, Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).  

Serial „Skazana” został w 2022 roku uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE. 

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.  Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, seriale: „Pajęczyna”, „Behawiorysta”, „Szadź”, „Żywioły Saszy – Ogień”, „Nieobecni”, „Mój agent”, czy reality show “Prince Charming”.

Polecamy również: