Włącz radio

Hanna Śleszyńska jest w żałobie. "Nasze drogi w pewnym momencie się rozeszły"

2 min. czytania
20.06.2024 19:06
Zareaguj Reakcja

Hanna Śleszyńska podzieliła się smutną wiadomością. Okazało się, że aktorka pożegnała bliską sobie osobę, a dokładniej – byłego męża, Wojciecha Magnuskiego.

|
fot. Hanna Śleszyńska straciła bliską osobę ( PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS)

Hanna Śleszyńska i Wojciech Magnuski pozostawali małżeństwem w latach 80. ubiegłego wieku. Chociaż rozstali się po pięciu latach od sformalizowania związku, doczekali się wspólnego syna. Mikołaj przyszedł na świat w 1985 roku.

Hanna Śleszyńska żegna Wojciecha Magnuskiego

Śleszyńska poinformowała o śmierci swojego dawnego męża na Instagramie. Jak relacjonowała pogrążona w żałobie gwiazda, poznali się z Wojciechem Magnuskim na pierwszym roku warszawskiej PWST – wybranek aktorki był zarazem jej kolegą po fachu.

Wczoraj odszedł Wojtek Magnuski, aktor, przyjaciel, bardzo bliska mi osoba. W latach 80. przez 5 lat byliśmy małżeństwem. Parą zostaliśmy już na pierwszym roku warszawskiej PWST, pobraliśmy się tuż po studiach, a dwa lata później urodził się nasz syn, Mikołaj.

Zobacz także: Jerzy Kryszak się nie hamował. „Aktor jest nikim, jest zabawką w rękach producenta”

Hanna Śleszyńska podała, że Wojciech Magnuski zmarł w czwartek 19 czerwca. Zmarły aktor miał na koncie występy w warszawskim Teatrze Studio, zagrał także w filmach "Psy", "Ekstradycja" czy "Pułkownik Kwiatkowski". Sama Śleszyńska wspomina Magnuskiego go jako przystojnego oraz charyzmatycznego mężczyznę, którego młodzieńczym idolem był Zbigniew Cybulski. Podkreśliła, że nawet po rozstaniu pozostawali bliskimi przyjaciółmi.

Wojtek był przystojnym mężczyzną i miał ujmujący głos. W młodości stylizował się trochę na swojego idola, Zbyszka Cybulskiego. Nosił podobne okulary, kurtkę wojskową. Przez kilka sezonów grał w Teatrze Studio, zagrał też w wielu filmach [...], ale myślę, że nie w pełni doceniono w kinematografii Jego talent i warunki. Choć nasze drogi w pewnym momencie się rozeszły, to przez te wszystkie lata przyjaźniliśmy się i bardzo wspieraliśmy – wyznała Hanna Śleszyńska na Instagramie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!