"Harry i Meghan": "Nie chciałem, żeby moją żonę spotkał los mojej mamy". Zobacz zwiastun dokumentu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Harry i Meghan”: „Nie chciałem, żeby moją żonę spotkał los mojej mamy”. Zobacz zwiastun dokumentu Netfliksa

„Harry i Meghan”: „Nie chciałem, żeby moją żonę spotkał los mojej mamy”. Zobacz zwiastun dokumentu Netfliksa

Ten nowy sześcioczęściowy serial dokumentalny będzie nowym spojrzeniem na głośny związek tej pary. Czego się z niego dowiemy?

W bezprecedensowym i dogłębnym serialu dokumentalnym książę i księżna Sussex dzielą się drugą stroną swojej głośnej historii miłosnej.

Zobacz zwiastun:

W sześciu odcinkach serial bada tajne dni ich wczesnych zalotów i wyzwania, które doprowadziły do tego, że poczuli się zmuszeni do wycofania się z pełnoetatowych ról w instytucji, jaką jest monarchia.

Z komentarzami przyjaciół i rodziny, z których większość nigdy wcześniej nie wypowiadała się publicznie o tym, czego byli świadkami, oraz historyków omawiających dzisiejszy stan Wspólnoty Brytyjskiej i relacje rodziny królewskiej z prasą, serial nie tylko rzuca światło na historię miłosną pary, ale maluje obraz naszego świata i tego, jak się traktujemy.

Reżyserką jest uznana przez krytyków, dwukrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy Liz Garbus. „Harry i Meghan” to nigdy wcześniej niepublikowane spojrzenie na jedną z najczęściej dyskutowanych par w historii.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *