"Idol": Katy Perry zalała się łzami ze wściekłości
Strona Główna > „Idol”: Katy Perry zalała się łzami ze wściekłości: To się musi w końcu skończyć!

„Idol”: Katy Perry zalała się łzami ze wściekłości: To się musi w końcu skończyć!

Katy Perry rozpłakała się po tym, jak zawodnik Trey Louis powiedział, że strzelanina w jego liceum zmotywowała go do wzięcia udziału w przesłuchaniu w niedzielnym odcinku „American Idol”. Gwiazda zareagowała ze wściekłością na tę informację.

Katy Perry wybuchła płaczem w programie „Idol”

Katy Perry od sześciu edycji jest jednym z jurorów w przebojowym programie stacji ABC „American Idol”. W ostatnim odcinku gwiazda zalała się łzami podczas przesłuchania jednego z uczestników. Emocjonalny moment nastąpił, gdy Trey Louis zdradził, że ​​był zmotywowany do przesłuchania do programu po tym, jak przeżył strzelaninę w szkole średniej w 2018 roku w Parkland na Florydzie. Stracił wtedy najbliższych przyjaciół. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Ten kraj nas k…a zawiódł. To nie jest w porządku. Powinieneś tu śpiewać, bo kochasz muzykę, a nie dlatego, że musiałeś przechodzić przez tak popier…one rzeczy. Nie powinieneś stracić ośmiu przyjaciół. Mam nadzieje, że przypomnisz ludziom, że musimy dokonać zmiany, bo wiesz co? Sama żyję w strachu, bo mam małą córkę!

– powiedziała Katy.

Tolerujemy to zbyt długo, stanowczo zbyt długo. To stała się nasza normalność.

– dodał Lionel Richie.

Program „American Idol” został doceniony za zapewnienie uczestnikom platformy do dzielenia się swoimi historiami oraz za pełne współczucia reakcje sędziów. Ponieważ „American Idol” nadal przyciąga utalentowanych wykonawców ze wszystkich środowisk, jasne jest, że wpływ programu wykracza daleko poza samo odkrywanie kolejnej supergwiazdy muzyki.

W jury programu „Idol” zasiadają Katy Perry, Lionel Richie i Luke Bryan. Zwycięzca show otrzyma możliwość podpisania profesjonalnego kontraktu płytowego.

Katy Perry „Smile” pierwszy album po długiej przerwie

Katy Perry w sierpniu 2020 wydała album „Smile” – kolekcję piosenek przepełnionych siłą oraz wdzięcznością, które narodziły się z osobistej podróży gwiazdy przez mroczne czasy. Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 50 miliardów streamów i sprzedała 48 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *