"Joker 2": Zobacz wideo i zdjęcia zza kulis
Strona Główna > „Joker 2”: Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobacz wideo i zdjęcia zza kulis

„Joker 2”: Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobacz wideo i zdjęcia zza kulis

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. U jego boku zobaczymy Lady Gagę. Zobaczcie pierwsze materiały wideo i zdjęcia z planu filmowego.

Obecnie trwają zdjęcia do filmu „Joker 2”, o roboczym tytule „Folie a deux” w Nowym Jorku. Reżyser Todd Phillips wcześniej opublikował na swoim koncie na Instagramie pierwsze zdjęcie głównej pary filmowej, którą tworzą Lady Gaga i Joaquin Phoenix, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów.

Teraz pojawiły się kolejne materiały zza kulis na Twitterze, które przedstawiają nowe spojrzenie na postać Harley Quinn.

Tytuł filmu może to odnosić się do tego, jak nikczemność Arthura jest szeroko akceptowana przez Gotham City w pierwszym filmie, ale może również sugerować, że kontynuacja Phillipsa przyniesie jego własną interpretację głównego (i tak naprawdę jedynego) partnera w życiu, zbrodni i szaleństwie Jokera, czyli, Harley Quinn — którą grała w adaptacjach DC Margot Robbie.

„Joker 2”: Kiedy premiera filmu?

Sequel, w którym Joaquin Phoenix powraca jako notoryczny wróg Batmana, zadebiutuje na dużym ekranie 4 października 2024 roku – dokładnie pięć lat po premierze pierwszego filmu.

Przypomnijmy, że „Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!

W obsadzie filmu znaleźli się także Catherine Keener, Brendan Gleeson i Zazie Beetz.

Polecamy również: