Justyna Steczkowska miała radę dla Patrycji Markowskiej.
Strona Główna > Justyna Steczkowska miała radę dla Patrycji Markowskiej. Co jej powiedziała? [PODCAST]

Justyna Steczkowska miała radę dla Patrycji Markowskiej. Co jej powiedziała? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Patrycja Markowska, która zwierzyła się z tego jak wygląda jej nowe życie. Posłuchajcie rozmowy!

Patrycja Markowska ponownie wróciła na scenę, żeby podzielić się z fanami energią z płyty „Wilczy Pęd”, którą wydala w ubiegłym roku. Od tego czasu w życiu wokalistki sporo się zmieniło. Patrycja stawia teraz na pierwszym miejscu swojego syna, a tuż za nim muzykę, która pomogła jej ostatnio przetrwać trudny czas. Ostatnio artystka zwierzyła się ze swoich osobistych doświadczeń w piosence „Jestem”. W utworze nie bała się przyznać, że właśnie teraz w swoim życiu „wstaje z kolan”.

Patrycja Markowska zdobyła się również na szczere wyznanie w rozmowie z Odetą Moro dla Radia Złote Przeboje:

Uczę się tego, szukam tego na nowo w sobie, to na pewno nie jest łatwe, jak się zmienia w życiu wszystko. Im bardziej wychodzimy w nieznane, tym jest łatwiej.

Posłuchajcie całej rozmowy Patrycji Markowskiej z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend” dla Radia Złote Przeboje:

Patrycja Markowska o relacji ze swoim ojcem

Patrycja Markowska jest bardzo zżyta ze swoim tatą, Grzegorzem Markowskim. Są dla siebie wsparciem nie tylko w życiu prywatnym, ale i również na scenie. Na najnowszej trasie wokalistki to będzie również jeden z jej ważniejszych gości, który wystąpi z nią, śpiewając z nią w duecie jedną z jej autorskich piosenek. Bycie córką znanego muzyka nie jest też zawsze proste.

Jak wyznała Patrycja Markowska dziennikarce Radia Złote Przeboje:

Kiedyś puściłam mu utwór. Powiedział: „Schody do nieba to nie są”. Koniec recenzji. Tata dzięki. Nie miały w sumie być. Nigdy nie byłam klepana po plecach, że taka najpiękniejsza i najmądrzejsza. Raczej zdrowy dystans.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *