Strona Główna > Karolina Protsenko zaśpiewała cover The Beatles ze swoją mamą! [WIDEO]

Karolina Protsenko zaśpiewała cover The Beatles ze swoją mamą! [WIDEO]

Młoda skrzypaczka zaśpiewała utwór „Yesterday” zespołu The Beatles. Wykonała go razem ze swoją mamą. Sprawdź, jak im poszło!

Młodą Karolinę Protsenko, znamy przede wszystkim z coverów na jej kanale YouTube, które wykonuje, grając na skrzypcach. Tym razem jednak opublikowany cover różni się od innych, bowiem młoda skrzypaczka, nie gra, a śpiewa i wykonuje piosenkę razem ze swoją mamą, która wraz z Karoliną śpiewa utwór zespołu The Beatles.

Obie zachwycają głosem, wykonując piosenkę „Yesterday”. Mama Karoliny wypełnia to grą na keyboardzie, a Karolina pokazuje, że jest nie tylko utalentowaną skrzypaczką, ale również świetnie śpiewa.

Yesterday – The Beatles

Yesterday” to utwór napisany przez Paula McCartneya i oficjalnie był wykonywany przez zespół The Beatles. Mimo że autorem był McCartney, to oficjalnie za twórców piosenki wydanej w 1965 roku uznaję się duet McCartney/Lennon. Paul użył w tej piosence przede wszystkim słowa „yesterday” oraz „suddently” i w ten sposób narodziło się nostalgiczne wspomnienie utraconej miłości.

Polecamy również: