"Kiler 3" jednak powstanie. Cezary Pazura zdradza szczegóły » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Kiler 3” jednak powstanie. Cezary Pazura zdradza szczegóły

„Kiler 3” jednak powstanie. Cezary Pazura zdradza szczegóły

Czy to jest dobra informacja? Tego nie wiemy. Różnie to bywa z kontynuacjami takich kultowych filmów. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory.

W mediach zawrzało. Cezary Pazura oficjalnie potwierdził, że trwają już prace nad trzecią częścią kultowej komedii „Kiler”. Co ciekawe główną motywacją twórców był wielki sukces filmu „Top Gun” Maverick”. Aktor w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska powiedział:

Jeśli chodzi o „Kilera” to musimy to zrobić. Ja bym chciał.. Potrzebny jest dobry pomysł i świetny scenariusz, rozmawiałem z Juliuszem Machulskim, który jest za tym, żeby to powstało, ale on nie chce tego robić. On może podjąć się roli opiekuna merytorycznego, mentora, ale chciałby żeby ktoś spojrzał na to świeżym okiem. To musi być inny film, ale równie dobry. Pracujemy nad tym… Już wiem o czym będzie

Wszystkich nurtuje pytanie, czy w filmie pojawi się Janusz Rewiński, czyli Siara. Cezary Pazura zdradził:

Informacje znam sprzed wielu lat, że się wyprowadził poza Warszawę, że taki ma tryb życia raczej spokojny, tak zdecydował. Ja cenię sobie zawsze wybory wszystkich, ale szkoda (…) Ja bym chciał się z nim znowu spotkać (…) Mnie bardzo żal tego, że on się wycofał. Jest taki moment w życiu każdego artysty, że ma dosyć…

Niestety Juliusz Machulski nie podejmie się reżyserii tego filmu.

Rozmawiałem z Juliuszem Machulskim, który jest bardzo za tym, żeby to powstało, ale on nie chce tego robić. Może podjąć się roli opiekuna merytorycznego, mentora, ale chce, żeby ktoś inny spojrzał na to świeżym okiem.

– komentuje Cezary Pazura.

25 lat od premiery komedii „Kiler”

„Kiler” to kinowy hit lat 90., z którego teksty do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością. Produkcja świętuje w tym roku 25-lecie.

Sympatyczny taksówkarz Jurek Kiler to człowiek pod wieloma względami przeciętny, mający jedynie nieprzeciętnego pecha. Zdarza się jednak coś, co zmienia całe jego życie: pewnego ranka Jurek zostaje aresztowany przez brygadę antyterrorystyczną. Policja bierze go za bezwzględnego, profesjonalnego zabójcę o pseudonimie Kiler. Nieśmiały, zagubiony, niekiedy zabawny nieudacznik nagle zaczyna być uważany za zabójcę o międzynarodowej sławie. Zostaje otoczony podziwem i szacunkiem nie tylko ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, ale także policjantów i więziennej służby. Nareszcie spotyka się też z żywym zainteresowaniem płci pięknej. Kiedy bohater zostaje uwolniony przez gangsterów, kiedy poznaje ich z bliska, kiedy wreszcie dowiaduje się, dlaczego go uwolnili, zmienia zdanie na temat swojego „gwiazdorstwa”. Postanawia działać. Wyprowadza w pole prawdziwe grube ryby i wychodzi z tego obronną ręką. Gdy po wielu perypetiach, pościgach, nieoczekiwanych zwrotach akcji i schwytaniu przez policję prawdziwego Kilera może znowu stać się sobą, okazuje się, że dla milionów ludzi wciąż jest groźnym przestępcą – zabójcą (prawie) doskonałym.

Polecamy również: