Kobieta elf wykonała magiczny utwór z „Władcy pierścieni” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kobieta elf wykonała magiczny utwór z „Władcy pierścieni” [WIDEO]

Kobieta elf wykonała magiczny utwór z „Władcy pierścieni” [WIDEO]

Alina Gingertail za pomocą muzyki przenosi słuchaczy do krain rodem ze świata fantasy.

Alina Gingertail to dwudziestodziewięcioletnia, znana z Internetu artystka, która nieustannie zadziwia kreatywnością i muzycznym talentem. Na kanale YouTuberki znaleźć można wyjątkowe aranżacje utworów znanych z „Wiedźmina”, „Piratów z Karaibów” czy serialu „Wikingowie”. Jej wykonania oczarowują słuchaczy i przenoszą ich do magicznych krain rodem ze świata fantasy. Wszystko to nie tylko dzięki delikatnemu, hipnotyzującemu głosowi kobiety, ale również tworzonym przez Alinę strojom oraz scenografii.

Jak artystka sama przyznaje, jest muzycznym samoukiem. Wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza swojej pasji i samozaparciu. Internauci nie pozostają obojętni na jej talent i z zapartym tchem śledzą poczynania Aliny, ciekawi, czym zaskoczy ich tym razem.

Najnowszy utwór, który pojawił się na kanale Gingertail, to znane z filmu „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” „May It Be”. Kobieta, wykonując piosenkę, zamieniła się w rudowłosą elfkę rodem z tolkienowskiego uniwersum.

„May It Be” zostało stworzone w roku 2001 na potrzeby filmu „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”. Za jego powstanie odpowiedzialna jest irlandzka artystka Enya, która pracowała nad utworem wraz z Romą i Nickym Ryanem. Piosenka nie jest zbudowana jedynie ze słów w języku angielskim – posiada również wstawki z fikcyjnego, wymyślonego przez Tolkiena elfickiego języka Quenya. Mistyczne „May it be” spotkało się z uznaniem zarówno słuchaczy, jak i widzów z całego świata.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *