Kuba Wojewódzki nagle przerwał program. To powiedział do widzów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kuba Wojewódzki nagle przerwał program. To powiedział do widzów

Kuba Wojewódzki nagle przerwał program. To powiedział do widzów

W jesiennej ramówce stacji TVN ponownie pojawiło się talk-show Kuby Wojewódzkiego. W najnowszym, wtorkowym odcinku programu dziennikarz zwrócił się do widzów z ważnym apelem.

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Karierę dziennikarską rozpoczął w „Magazynie Muzycznym”. Następnie pisał felietony dla takich gazet i czasopism jak „Muza”, „Przekrój”, „Wprost”, „Gazeta Wyborcza”, „Viva!” czy „Polityka”.

Zobacz także: Premiera „Doda. Dream Show”. Rinke Rooyens zachwycony

Pracował także jako radiowiec – prowadził audycje m.in. w Rozgłośni Harcerskiej czy Rock Radiu, a także na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Rozpoznawalność przyniosła mu rola jurora w talent show „Idol”. Wojewódzki jest również aktorem – występuje na deskach Teatru 6. Piętro i ma na koncie epizodyczne role w filmach i serialach.

Show Wojewódzkiego ponownie na antenie TVN-u

W jesiennej ramówce TVN-u nie zabrakło miejsca na talk-show Kuby Wojewódzkiego. Program po raz pierwszy pojawił się na antenie stacji w 2006, a wcześniej, od października 2002 roku, można było oglądać go na Polsacie.

Popularne show opiera się rozmowach gospodarza z zaproszonymi gośćmi znanymi ze świata filmu, estrady, sportu, mediów społecznościowych czy polityki. Program od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, co jest zasługą nie tylko goszczących w nim gwiazd, ale i samego prowadzącego, słynącego z poczucia humoru i ciętego języka.

„Kuba Wojewódzki” – nowe odcinki programu

4 września po wakacyjnej przerwie do ramówki stacji TVN powrócił program Kuby Wojewódzkiego. Gośćmi pierwszego odcinka nowego sezonu talk-show byli modelka i osobowość internetowa – Caroline Derpienski – oraz tancerz i choreograf – Marcin Hakiel.

Przed wejściem do studia drugiego gościa gospodarz programu zwrócił się do widzów z apelem o udział w nadchodzących wyborach:

Jak ktoś mi mówi, że nie ma na kogo głosować, to wam powiem – jeśli nie macie na kogoś głosować, to tak, jakbyście dali klucze do własnego mieszkania komuś, mówiąc: „Nie ma na kogo głosować. Mój dom zostawiam temu, kto będzie pierwszy albo najbardziej bezczelny”. Idźcie na wybory, to moje hasło i moja prośba – powiedział Wojewódzki.

Zobacz także: Zaśpiewała przebój Sanah. Steczkowska zaniemówiła. Są dwa powody

Kiedy wybory parlamentarne w Polsce 2023?

Tej jesieni po raz kolejny odbędą się wybory do parlamentu. Polki i Polacy będą mogli zagłosować na wybranych przez siebie kandydatów do Sejmu i Senatu już 15 października 2023 roku. Aby oddać ważny głos należy na każdej z dwóch kart postawić znak X w kratce obok nazwiska wybranej przez siebie osoby.

Zobacz także: Bezpłatne leki dla seniorów. Lista leków 2023

Kampania wyborcza potrwa do piątku 13 października 2023 roku. Następnie rozpocznie się cisza wyborcza, która zakończy się 15 października o 21.00.