Włącz radio

Mandaryna była królową show-biznesu. Dziś wynajmuje kontener

2 min. czytania
05.07.2024 14:22
Zareaguj Reakcja

Mandaryna na początku lat 2000. była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wspólnie z ówczesnym mężem Michałem Wiśniewskim stali się największą "power couple" w kraju. Dziś trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

|
fot. Stanisław Karpiel-Bułecka wystartował z nowym projektem ( Pawel Murzyn/East News/materiały prasowe/kadr z teledysku 'Karpacz')

Mandaryna naprawdę nazywa się Marta Katarzyna Wiśniewska. Zanim wyszła za mąż za lidera Ich Troje, nosiła nazwisko Mandarynkiewicz. Nietrudno zgadnąć, że właśnie od niego wziął się oryginalny pseudonim piosenkarki.

Rozwiąż quiz o największych wakacyjnych hitach. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Mandaryna przeszła metamorfozę. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Ogólnopolską sławę Mandaryna zdobyła w głównej mierze dzięki karierze piosenkarki. Oczywiście wyłączając związek z Michałem Wiśniewskim, który na początku lat 2000. przeżywał szczyt popularności. Jednak pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w roli tancerki i choreografki zespołu swojego przyszłego męża.

Chociaż Michał Wiśniewski i Mandaryna doczekali się dwojga dzieci, w 18 kwietnia 2006 roku oficjalnie orzeczono ich rozwód. Co się działo z piosenkarką od tamtego czasu? Na pewno zmienił się jej wygląd!

Zobacz także: Nie do wiary, co Dua Lipa zrobiła na Open’erze! To pokazała ze sceny

Chociaż Mandaryna wciąż zachwyca nieprzeciętną urodą, zdążyła zrezygnować z połyskliwych i obcisłych kreacji z przełomu wieków. Odpuściła sobie także tleniony blond i mocno opaloną skórę, które jeszcze kilkanaście lat temu stanowiły prawdziwy "must have". Obecnie piosenkarka bardziej stawia na naturalność i wygodę.

Była żona Michała Wiśniewskiego jest obecnie związana z oświetleniowcem Adrianem Szlażewiczem. Według ustaleń portalu Interia są oni partnerami nie tylko w życiu prywatnym, lecz również zawodowym. W ramach wspólnego biznesu przerabiają kontenery tak, by dało się w nich komfortowo mieszkać. Następnie wynajmują je jako domki letniskowe.

Sama Mandaryn pod koniec czerwca pomieszkiwała właśnie w takim kontenerowym domku. Uwielbia również spędzać czas na świeżym powietrzy, a zdjęciami z wypadków na działkę czy rzekę regularnie dzieli się z obserwatorami swojego konta na Instagramie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!