Włącz radio

Martyna Wojciechowska zrobiła to pierwszy raz! "Często słyszę..."

2 min. czytania
29.09.2024 08:35
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Jednak gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" jeszcze nigdy nie miała okazji odwiedzić jednej z najbardziej znanych europejskich stolic. Zaskakujące wyznanie.

|
fot. Martyna Wojciechowska jeszcze nigdy tam nie była ( CC BY-SA 4.0/Havana nocą)

Martyna Wojciechowska zdobyła ogólnopolską sławę dzięki swojej karierze dziennikarskiej, a zwłaszcza – występom telewizyjnym. Na koncie ma m.in. prowadzenie programu o motocyklach, "Dzieciaków z klasą" czy "Big Brothera". Jednak największe uznanie przyniósł Wojciechowskiej podróżniczy "Kobieta na krańcu świata".

Rozwiąż quiz o najprzystojniejszych aktorach PRL. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Martyna Wojciechowska odwiedziła Rzym. Nie była tam sama!

Chociaż Martyna Wojciechowska prawdopodobnie odwiedziła wszystkie istniejące kontynenty, nigdy nie była w jednej z najbardziej znanych stolic. I to nie tylko w Europie, ale – na świecie w ogóle. Mowa oczywiście o Rzymie, nazywanym też "wiecznym miastem".

Teraz Martyna Wojciechowska postanowiła nadrobić zaległości podróżnicze. Dziennikarka poinformowała fanów, z którymi pozostaje zresztą w nieustannym kontakcie, że zdecydowała się na wyjazd do stolicy Włoch. Co więcej, nie zrobiła tego w pojedynkę – Wojciechowskiej towarzyszą córka Marysia i przyjaciółka Alina Markiewicz.

Zobacz także: Uczestnik „Tańca z gwiazdami” wcale się nie kryje. To robi zaraz po treningach

Wyjazd do Włoch był prezentem od towarzyszek Wojciechowskiej z okazji jej 50. urodzin. Jak można było się spodziewać, dziennikarka nie kryła zachwytu Rzymem.

Wieczne miasto. 50. urodziny z widokiem. Rzymskie wakacje w najlepszym towarzystwie. Często słyszę: "Czy są jeszcze jakieś miejsca, w których nie byłaś?" Tak! To mój pierwszy raz w Rzymie – napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Martyna Wojciechowska pokazała fanom kilka zdjęć wykonanych w trakcie pobytu w Rzymie. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się życzenia wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy urodzin.

"Wielu nowych miejsc z dobrym wajbem przez kolejne 50 lat", "Wszystkiego, co najlepsze! Od lat jesteś dla nas inspiracją. Czekamy na więcej!", "Mój pierwszy raz w Rzymie tydzień temu z okazji 40. urodzin! Tylko fontanna nie była tak pusta", "100 lat Martyna! Mam nadzieję, że spotkamy Ciebie tutaj" - ekscytowali się użytkownicy Instagrama w komentarzach.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!