Strona Główna > Matteo Bocelli w poruszającym coverze świątecznego przeboju „Happy Xmas (War Is Over)” [WIDEO]

Matteo Bocelli w poruszającym coverze świątecznego przeboju „Happy Xmas (War Is Over)” [WIDEO]

To drugi singiel z nowego albumu Andrei, Matteo i Virginii Bocelli „A Family Christmas”, który ukazał się 21 października 2022 roku.

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli łączy siły ze swoim 24-letnim synem Matteo Bocellim i 10-letnią córką Virginią Bocelli na ich pierwszym wspólnym albumie, „A Family Christmas”. Płyta, która ukazała się 21 października nakładem Decca / Capitol Records, pokazuje ich wielopokoleniowy talent muzyczny w wielu świątecznych, ulubionych utworach.

Do sieci trafił klip do utworu „Happy Xmas (War Is Over”, w wykonaniu Matteo.

Zobacz teledysk:

Album został wyprodukowany przez nominowanego do wielu nagród Grammy i Oscara kompozytora i producenta, Stephana Moccio – znanego ze współpracy między innymi z Celine Dion, The Weeknd, Miley Cyrus i Barbrą Streisand – który również współtworzył oraz współaranżował utwór „The Greatest Gift”, wraz z Amy Wadge, Jonasem Myrinem i Andreą Bocellim. Stephan Moccio jest artystą związanym z Decca Records.

Dajemy nasz mały, intymny i z serca płynący muzyczny prezent każdemu, kto chce cieszyć się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia w domu Bocellich.

– mówi rodzina.

Album zawiera nowe wersje tradycyjnych utworów świątecznych, zaaranżowanych na trzy głosy, w tym „Away in a Manger” i „Joy To The World”, a także popularne melodie świąteczne z całego świata, takie jak „Feliz Navidad” i kolejny, zupełnie nowy utwór, „ Il Giorno Piu Speciale”, napisany przez Federicę Abbate, Cheope, Katoo i Andreę Bocellego.

Polecamy również: