Meghan i Harry nie świętowali rocznicy ślubu. Niepokojące wieści o małżeństwie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Meghan i Harry nie świętowali rocznicy ślubu. Niepokojące wieści o małżeństwie

Meghan i Harry nie świętowali rocznicy ślubu. Niepokojące wieści o małżeństwie

Meghan i Harry nie świętowali swojej rocznicy ślubu? W sieci zawrzało! Okazało się bowiem, że słynąca z zamiłowania do opowiadania o swojej miłości para nie zamieściła z tej okazji ani jednej wzmianki. Czy może być to znak, że nad ich małżeństwem pojawiły się czarne chmury?

Książę Harry stanął na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku. Poślubił swoją ukochaną, amerykańską aktorkę – Meghan Markle. O tym wydarzeniu rozpisywały się media na całym świecie. Od samego początku związkowi pary towarzyszyły ogromne kontrowersje. Było to spowodowane głównie przez fakt, że Meghan była wtedy rozwódką. Kolejnym powodem miały być różnice kulturowe, a nawet mezalians! Zakochani udowodnili jednak, że miłość potrafi pokonać wszelkie przeszkody. W trakcie ceremonii zaślubin mogliśmy być świadkami pełnych czułości momentów oraz wzruszeń. Książę Harry po ujrzeniu swojej wybranki miał wtedy powiedzieć: „Wyglądasz przepięknie. Tęskniłem za Tobą”. Nie obyło się także bez skandali… W trakcie ceremonii miało miejsce wielokrotne złamanie królewskiego protokołu. Nikogo to jednak nie zaskoczyło, ponieważ dobrze już znano liberalne poglądy młodej pary. Co więcej, ślub Meghan i Harry’ego został okrzyknięty „powiewem świeżości i nowoczesności” w obliczu „zardzewiałej” monarchii.

Zobacz także: Powstanie musical “Krzyżacy”? Sanah w roli Danusi to hit!

… i żyli długo i szczęśliwie!

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem od 2018 roku. Ich małżeństwo połączyło ze sobą dwa światy. Opinie społeczeństwa były bardzo podzielone. Część cieszyła się wraz z młodą parą i trzymali za nich kciuki, pozostali byli bardziej sceptyczni i nie wróżyli związkowi świetlanej przyszłości. Zaręczyny i bajkowy ślub wywołały u wielu wzruszenie. Poddani mieli łzy w oczach. To był niezwykle poruszający moment. Choć na ich drodze piętrzyły się problemy, Meghan i Harry uparcie dążyli do zbudowania związku idealnego. Była to historia jak z bajki o Kopciuszku. Teraz mieli już żyć długo i szczęśliwie.

Zobacz także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

Bajka zmieniła się w kiepską telenowelę

Trudno powiedzieć, kto temu zawinił. Być może była to wina samych zainteresowanych lub mediów. Meghan i Harry musieli jednak przełknąć gorzką pigułkę. Publiczne pranie brudów w programie Oprah Winfrey nie przyniosło im oczekiwanego współczucia ani sympatii opinii publicznej. Po wywiadzie zarzucono małżonkom fałsz i hipokryzję. Twierdzono, że ucieczka z królewskiego dworu by wieść spokojne życie, „gryzie się” z udzielaniem wywiadów szkalujących monarchię.

Zobacz także: Ten przebój Wham! podbił listy przebojów. Historia tytułu zaskakuje

Meghan i Harry przeżywają kryzys?

Meghan i Harry’ego co roku hucznie świętowali swoją rocznicę ślubu. Było to dla nich święto triumfu miłości nad różnymi przeszkodami. Nawet Pałac nie pozostawał milczący i zawsze zamieszczał w mediach społecznościowych wzmiankę o tym wyjątkowym dniu. Piąta rocznica ślubu przyniosła ze sobą jedynie ciszę.

Zobacz także: Tak Monika Olejnik wyglądała w 1989 roku. Zdjęcie sprzed lat może zaskoczyć