Włącz radio

Michał Szpak znów w TVP. Fani "The Voice" nie stronią od komentarzy

2 min. czytania
03.08.2024 17:00
Zareaguj Reakcja

Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich fanów programu "The Voice of Poland". Po dłuższej przerwie do jury wraca Michał Szpak! Kiedy internauci się o tym dowiedzieli, mogli zareagować tylko w jeden sposób!

|
fot. Michał Szpak wraca do Telewizji Polskiej ( CC BY 4.0, Wojciech Pędzich)

Michał Szpak ma już za sobą pracę w charakterze jurora "The Voice of Poland". W pewnym momencie jednak piosenkarz doszedł do wniosku, że nie do końca ma po drodze ze stacją telewizyjną oraz sam zdecydował się zrezygnować z dalszej współpracy.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Internauci reagują

Po tym, jak Szpak zerwał współpracę z TVP, postanowił podzielić się z opinią publiczną swoimi powodami. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" wyznał wówczas, że ogromnie tęskni za programem. Niestety, odczuwał presję związaną z ówczesnymi nastrojami politycznymi na tyle dotkliwie, by podjąć decyzję o wycofaniu z formatu, który przestał być "tylko" programem rozrywkowym.

Mentalnie mi tego bardzo brakuje. Ale sytuacja w tamtym okresie była bardzo niewygodna i zupełnie przeciwna moim przekonaniom. Musiałem się wycofać z tego formatu. Nie mógłbym uczestniczyć w czymś, co przestało być w jakiś sposób programem rozrywkowym, a stało się batalią polityczną – uzasadnił Szpak (Jastrząb Post).

Zobacz także: Ten kawałek w latach 80. wywołał szał! Porównano go do „ostrej, rozbitej butelki”

Najwyraźniej Michał Szpak doszedł do wniosku, że zgadza się ze zmianami, jakie w ostatnich miesiącach zaszły w Telewizji Polskiej. Kiedy więc pojawiła się okazja, aby ponownie zasiąść na fotelu jurora, piosenkarz postanowił ją przyjąć. Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu TVP na Instagramie i nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem pojawiły się liczne komentarze.

"Cudownie", "Charakterystyczne poczucie humoru, merytoryczne podejście, ale zawsze z szacunkiem i empatią do uczestników, to jest coś, co wielu z nas ceniło i tylko czekało na ten powrót", "Na taki powrót warto było czekać, warto było wierzyć. [...] Michał to jeden z najlepszych trenerów w tym programie", "Zawsze mówiłam, że brakuje Szpaka, jego barwna postać jest niezastąpiona", "Ogromna radość, że Michał wraca" – ekscytowali się powrotem Michała Szpaka użytkownicy Instagrama.
[instagram]

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!