Michalina Olszańska, aktorka z filmu "Pokolenie Ikea"
Strona Główna > Michalina Olszańska: Jeżeli kobieta chce realizować się zawodowo i mieć dużą rodzinę, to ma problem [PODCAST]

Michalina Olszańska: Jeżeli kobieta chce realizować się zawodowo i mieć dużą rodzinę, to ma problem [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Michalina Olszańska, która opowiedziała o tym, co sądzi na temat filmu „Pokolenie Ikea”, dlaczego o mały włos nie została skrzypaczką oraz z jakiego powodu kobiety mają trudniej niż mężczyźni. Posłuchajcie rozmowy!

Michalina Olszańska o słynnym „Pokoleniu Ikea”

Michalina Olszańska miała ostatnio szansę zagrać w filmie „Pokolenie Ikea” w reżyserii Dawida Grala, opowiadającym o próbie odnalezienia się w świecie przez ówczesnych trzydziestolatków i przedmiotowym podejściem przez nich do relacji damsko-męskiej. W produkcji nie zabrakło gwiazd. Poza Michaliną na szklanym ekranie mogliśmy zobaczyć m.in. Bartosza Gelnera, Pawła Małaszyńskiego, Majkę Jeżowską, oraz Karolinę Gorczycę. O mały włos wydarzyłoby się tak, że nie zobaczylibyśmy aktorki w filmie. Michalina miała kiedyś inne zawodowe plany:

U mnie w domu była ogólna niechęć do tego zawodu, z tego względu, że moi rodzice byli aktorami. Oni woleli, żebym była lekarzem lub notariuszem, co też by się nie wydarzyło, bo spędziłam dwanaście lat w szkole muzycznej. Gdybym nie była aktorką, to byłabym skrzypaczką.

Michalina Olszańska o życiu po trzydziestce

Michalina Olszańska tak naprawdę od dziecka była pochłonięta szkołami artystycznymi. Aktorka rozwijała swój muzyczny talent, co nie zawsze szło w parze z nawiązywaniem relacji damsko-męskich. Czas nie ma jednak dla Michaliny znaczenia, ponieważ udało jej się nadrobić stracone chwile, gdy poświęcała się swojej pasji. To samo dotyczy również jej wyglądu. Aktorka nie zwraca uwagi na pojawiające się zmarszczki.

Biologia to biologia. Ważne, żebyśmy potrafili się odciąć od tego pędu, żeby być cały w tym modelu dwudziestolatka, dwudziestolatki, bo każdy wiek ma swoje zalety.

Posłuchajcie całej rozmowy Michaliny Olszańskiej z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend”:

Polecamy również: