Nosowska była w fatalnym stanie. "Życie mi runęło"
Strona Główna > Nosowska była w fatalnym stanie. „Życie mi runęło”

Nosowska była w fatalnym stanie. „Życie mi runęło”

Katarzyna Nosowska była w fatalnym stanie. Wokalistka zespołu HEY zabrała głos na temat rozstania z mężem. Kilka lat temu przechodziła trudny czas.

Katarzyna Nosowska to jedna z topowych polskich wokalistek. Przez lata występowała z zespołem HEY, z którym wydała aż 11 albumów. Do dziś Polacy nucą słynne utwory rockowej grupy.

Zobacz także: Jak dużo wiesz o Katarzynie Nosowskiej? [QUIZ]

Wylansowali takie przeboje jak „Teksański”, „Zazdrość” czy „Moja i Twoja nadzieja”. Teraz przyszła pora na solową karierę Nosowskiej.

Solowa kariera Katarzyny Nosowskiej

Równolegle z koncertowaniem w grupie HEY, Nosowska tworzyła solowe albumy. Łącznie powstało ich siedem. Pierwszy wyszedł w 1996 roku („puk.puk”), a ostatni w 2018 („Basta”). Niebawem ukaże się kolejna, ósma płyta wokalistki – „Degrengolada”. Na rynku już od 19 maja.

Zobacz także: „Wielkie oczy”: Zespół Zakopower nagrał utwór z Kasią Nosowską [WIDEO]

Po rozstaniu z zespołem HEY w 2017 roku, artystka skupiła się na sobie. Przełom nastąpił nie tylko w jej zawodowym życiu. Również prywatnie Katarzyna Nosowska przeszła naprawdę wiele. Wszystko przez rozstanie z mężem, Pawłem Krawczykiem.

Katarzyna Nosowska o rozstaniu z mężem

Nosowska prywatnie była partnerką Grzegorza Porowskiego, a także Andrzeja Kraińskiego. Później związała się z perkusistą Adamem Krajewskim, z którym doczekała się syna Mikołaja. Obecnie jej partnerem jest Paweł Krawczyk.

Choć obecnie tworzą szczęśliwy związek, ich miłość była bardzo burzliwa. Są razem od 2001 roku. Kilka lat temu przeszli poważny kryzys. W 2017 roku Nosowska rozstała się z Krawczykiem. Rozdzielił ich m.in. alkohol. Gwiazda wyznała, że była współuzależniona.

Byłam w rozpaczy, runęło mi wszystko. Głównie siedziałam na kanapie, byłam smutna, przerażona, zrozpaczona i głęboko nieszczęśliwa. Wydawało mi się, że kobieta czuje się wartościowa, kiedy ktoś ją kocha i nagle tracę również ten związek – mówiła w cyklu „Sekielski o nałogach”w 2020 roku.

Zobacz także: Wielki powrót Céline Dion! Przebije kultowe „My Heart Will Go On”?

W najnowszym wywiadzie wróciła do ciężkich doświadczeń.

Pięć lat temu, w 2017, przeżyłam osobisty armagedon, życie mi runęło. Dotarłam do miejsca, w którym musiałam zadać sobie ważne pytania i wybrać nową ścieżkę. Teraz nad sobą pracuję. Badam swój skład od środka – wyznała w wywiadzie dla „Twojego stylu”.

Dodała też, że ciężko pracuje nad sobą i widzi efekty. – To ciężka praca, ale fascynująca ze względu na odkrycia. Od pięciu lat każdy rok postrzegam jako przełomowy – mówi Nosowska.

Związek artystki również przeszedł prawdziwą rewolucję. Para po wielkim kryzysie wróciła do siebie i… wzięła ślub. W 2018 roku Nosowska i Krawczyk stanęli na ślubnym kobiercu.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *