Kolejne zwolnienia w Polsacie. Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kolejne zwolnienia w Polsacie. Zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Kolejne zwolnienia w Polsacie. Zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Słynne programy Polsatu przechodzą prawdziwą rewolucję. Media podały kolejną osobę, która pożegnała się z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kto tym razem stracił pracę?

Odkąd Edward Miszczak zasiadł w fotelu dyrektora programowego Polsatu, stacja przechodzi prawdziwą rewolucję. Były szef TVN-u zaczął zmiany od kultowych produkcji takich jak „Nasz nowy dom” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz także: Tak wygląda Sia! Zdjęcia ze ślubu hitem sieci

Niedawno pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Polsat oznajmił, że Katarzyna Dowbor nie będzie dłużej prowadziła remontowej produkcji. – Podziękowano mi za współpracę. (…) Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – napisała na Instagramie Dowbor.

Zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Pierwszą zmianą, która zszokowała widzów muzycznego show było odsunięcie od programu Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Jurorów zastąpiono nowymi twarzami. Obecnie uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz jako Grace Jones w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Kolejną zmianą było odejście Piotra Gąsowskiego, który dotychczas prowadził show z Maciejem Dowborem. Jego miejsce zajął Maciej Rock. Teraz serwis „Pomponik” przekazał, że kolejna osoba straciła pracę w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Chodzi o Krzysztofa „Krisa” Adamskiego, który był choreografem gwiazd. Pracował z uczestnikami, których uczył odpowiednich ruchów podczas wcielania się w słynne postacie. Jak podaje serwis, Adamski stworzył ponad 150 układów do reklamowych produkcji, którymi również się zajmuje.

Zobacz także: Michał Meyer zachwycił jako Steven Tyler w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Krzysztof Adamski urodził się w 1970 roku w Koszalinie. Zasłynął jako twórca choreografii w teatrach muzycznych. Pracował m.in. w Teatrze Studio Buffo. W telewizji wcielił się nie tylko w rolę choreografa „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale również jurora w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *