Wielki powrót Céline Dion! Przebije kultowe "My Heart Will Go On"?
Strona Główna > Wielki powrót Céline Dion! Przebije kultowe „My Heart Will Go On”?

Wielki powrót Céline Dion! Przebije kultowe „My Heart Will Go On”?

Céline Dion powraca z nową muzyką! Pierwszy raz oglądać ją można na wielkim ekranie. Fani oszaleli na punkcie nowego flagowego kawałka “Love Again” światowej wokalistki.

Na 12 maja zaplanowano premierę utworów Céline Dion pochodzących z filmu “Miłość na nowo”. Co więcej, artystka wystąpi w Polsce 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 10 marca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. Wokalistka powróci do Polski po 15 latach od ostatniego koncertu!

Zobacz także: Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Jej siostra zdradziła, czy artystka wróci jeszcze na scenę

Céline Dion to wokalna potęga, jedna z najbardziej znanych i powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Jej przeboje zna i uwielbia każdy. Nazywana jest „divą muzyki pop”, a w 1996 roku magazyn „Time” nadał jej tytuł „Global Diva”.

Céline Dion powraca z nową muzyką

Piosenki Céline Dion wciąż biją rekordy popularności. Nowa płyta wokalistki “LOVE AGAIN” (Soundtrack from The Motion Picture) to zestaw aż 14 utworów pochodzących z nowego hitu kinowego “Miłość na nowo”. Piosenkarka zadebiutowała również w tym filmie na wielkim ekranie. Ścieżka dźwiękowa zawiera aż 5 premierowych utworów!

Dobrze bawiłam się na planie tego filmu. To był dla mnie zaszczyt zagrać obok tak pięknych i utalentowanych aktorów jak Priyanka Chopra Jonas i Sam Heughan. Możliwość zagrania po raz pierwszy w filmie fabularnym to dla mnie prezent, z którego zawsze będę się cieszyć. Uważam, że jest to wspaniała historia. Mam nadzieję, że spodoba się widzom, podobnie jak kilka moich nowych piosenek – oznajmiła Céline w jednym ze swoich wywiadów.

„Love again” można posłuchać niżej.

Zobacz także: 10 przebojów, za które pokochaliśmy Celine Dion

Premiera filmu „Miłość na nowo”

Film do kin na świecie trafił 10 maja, w Polsce premiera produkcji odbędzie się już 26 maja. Nie jest to jednak pierwsza przygoda artystki z filmami. Gwiazda zasłynęła przecież z kultowej już piosenki “My Heart Will Go On”, którą nagrała do filmu “Titanic”.

Utwór ten trafił na pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie i stał się jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii muzyki. Za piosenkę do “Titanica” Dion odebrała aż cztery nagrody Grammy oraz Oscara za najlepszą kompozycję oryginalną.

Zobacz także: Swojego męża Rene poznała w wieku 12 lat. Tego mogliście nie wiedzieć o Celine Dion

Na koncertach w Łodzi i Krakowie z pewnością nie zabraknie największych przebojów piosenkarki takich jak “Because You Loved Me”, “I’m alive”, “That’s The Way It Is” jak i nowszych hitów takich jak “Love Again”, czy “I’ll Be“.

– Mamy nadzieję, że pełny powrót do zdrowia Céline Dion jest kwestią czasu, co potwierdzają ostatnie aktywności zawodowe artystki. Zainteresowanie polskimi koncertami jednej z najsłynniejszych wokalistek na świecie wciąż jest ogromne – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Céline Dion w Polsce.

Fani non stop dokonują zakupu biletów na wydarzenie, aby móc przeżyć niesamowite chwile i zobaczyć na żywo swoją idolkę. Koncerty Céline Dion w Łodzi i Krakowie będą z pewnością spektakularnymi i wartymi przeżycia. Nie możemy się ich już doczekać – dodaje.

Koncerty Céline Dion odbędą się 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 10 marca 2024 roku w TAURON Arenie w Krakowie. Bilety na jedyne w swoim rodzaju wydarzenia dostępne są na stronie biletserwis.pl. Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *