Ochman i Jerry Heil w przejmującej balladzie "BRONIA"
Strona Główna > Ochman i Jerry Heil w przejmującej balladzie „BRONIA”. Przygotujcie chusteczki! [WIDEO]

Ochman i Jerry Heil w przejmującej balladzie „BRONIA”. Przygotujcie chusteczki! [WIDEO]

Ochman i Jerry Heil po raz pierwszy wykonali utwór „BRONIA” podczas koncertu charytatywnego „Stay Together – Nie Bądź Obojętny”. Teraz pojawiła się jego studyjna wersja.

Ochman i Jerry Heil w utworze „BRONIA”

Ochman i Jerry Heil po raz pierwszy wykonali piosenkę „Bronia”, podczas koncertu „Stay Together – Nie Bądź Obojętny”. Minął rok od rosyjskiego ataku militarnego na Ukrainę. Od pierwszego dnia inwazji Polacy stali się olbrzymim wsparciem dla swoich wschodnich sąsiadów. Utwór „BRONIA” został stworzony, aby uchwycić solidarność naszych narodów. Muzyka jest kolejnym językiem, który łączy serca Polaków i Ukraińców. W singlu padają słowa „twoje ramiona są moją bronią”, które odzwierciedlają wdzięczność za pomoc i wsparcie, jakiego Polacy udzielili ofiarom rosyjskiej agresji militarnej.

Ochman i Kalush Orchestra łączą siły!

To nie pierwsza współpraca Ochmana z ukraińskimi artystami. Pod koniec stycznia muzyk udostępnił singiel „Cry For You” nagrany wspólnie ze zwycięzcami zeszłorocznej Eurowizji, Kalush Orchestra. Za produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi.

Tak o piosence mówi Krystian:

Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji.


Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Polecamy również: