Oscary 2023: Lady Gaga i Rihanna zachwyciły swoimi występami
Strona Główna > Oscary 2023: Lady Gaga i Rihanna zachwyciły występami. Owacjom nie było końca! [WIDEO]

Oscary 2023: Lady Gaga i Rihanna zachwyciły występami. Owacjom nie było końca! [WIDEO]

Fani muzyki zawsze niecierpliwe wyczekują występów nominowanych artystów, podczas rozdania Nagród Akademii Filmowej. Nie inaczej było podczas Oscarów 2023. Największe wrażenie na publiczności zrobiła Rihanna I Lady Gaga.

Oscary 2023: Lady Gaga jednak wystąpiła na gali

Oscary 2023 dostarczyły widzom wielu emocji. Spekulowano, że Lady Gaga nie pojawi się na ceremonii wręczenia najważniejszych nagród filmowych, ale w ostatniej chwili piosenkarka zaskoczyła fotoreporterów swoją obecnością. Najpierw zwróciła uwagę swoją prześwitującą kreacją, a następnie na scenie pojawiła się bez makijażu w… koszulce, dżinsach i trampkach.

Artystka zaśpiewała nominowany do Oscara utwór „Hold My Hand”, który napisała z BloodPop dla „Top Gun: Maverick”.

To dla mnie bardzo osobiste. Potrzebujemy dużo miłości, aby przejść przez to życie, a czasami wszyscy potrzebujemy bohatera. Wszędzie wokół nas są bohaterowie w niepozornych miejscach, ale może się okazać, że możesz być swoim własnym bohaterem, nawet jeśli czujesz się w środku załamany.

— powiedziała przed wykonaniem swojej piosenki.

Fragment jej występu możecie zobaczyć poniżej.

@varietymagazine

Lady Gaga performs „Hold My Hand” at the Oscars.

♬ original sound – Variety

Oscary 2023: Rihanna zachwyciła oscarową publiczność

Rihanna, która była nominowana do Oscara za piosenkę „Lift Me Up”, nie zdobyła ostatecznie nagrody. Niemniej jednak, jej występ zrobił wrażenie na publiczności. Artystka zaprezentowała się w kreacji, która podkreślała jej ciążowy brzuch.

Danai Gurira, gwiazda filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” zapowiedziała występ Rihanny. Aktorka zadedykowała utwór „Lift Me Up” zmarłemu w 2020 roku Chadwickowi Bosemanowi. Boseman, znany m.in. z roli w pierwszej części hitu Marvela.

Oscary 2023: Najlepsza piosenka

Piosenka „Naatu, naatu” z filmu „RRR” została uhonorowana Oscarem dla najlepszej piosenki. Jest to pierwszy film z indyjskiego kina, który zdobył nominację do tej nagrody. Podczas uroczystości odbioru Oscara, piosenkę wykonywali Rahul Sipligunj i Kaala Bhairava, którzy zostali wspomagani przez ponad 20 tancerzy.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *