Nowy, kosmiczny singiel od Depeche Mode!
Strona Główna > Nowy, kosmiczny singiel od Depeche Mode!

Nowy, kosmiczny singiel od Depeche Mode!

Depeche Mode opublikował nowy singiel „My Cosmos Is Mine” promujący 15. studyjny album „Ghost Again”. Posłuchajcie!

Co dalej z Depeche Mode?

„Memento Mori” będzie pierwszą płytą grupy Depeche Mode nagraną w duecie przez Dave’a Gahana i Martina Gore’a. Po smutnej informacji o śmierci współtwórcy kapeli – Andy’ego Fletchera – fani zastanawiali się, jaka przyszłość czeka zespół Depeche Mode. Nieoczekiwanie, w październiku 2022 roku Gahan i Gore ogłosili kontynuację działalności grupy i zapowiedzieli wydanie nowego krążka.

Pracę nad tym projektem rozpoczęliśmy na początku pandemii, jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że właśnie tego by chciał, a to naprawdę nadało projektowi dodatkowego znaczeni. Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby wkrótce się nim z wami podzielić i zaprezentować go na żywo na nadchodzących koncertach.

– powiedział Dave Gahan.

„My Cosmos Is Mine”, czyli nowy singiel Depeche Mode

Premiera albumu zapowiedziana jest na 24 marca 2023 roku. Po „Ghost Again” przyszedł czas na kolejny singiel kapeli. Posłuchajcie!

Tracklista albumu „Ghost Again”

1. My Cosmos Is Mine
2. Wagging Tongue
3. Ghosts Again
4. Don’t Say You Love Me
5. My Favourite Stranger
6. Soul With Me
7. Caroline’s Monkey
8. Before We Drown
9. People Are Good
10. Always You
11. Never Let Me Go
12. Speak To Me

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce

Grupa pojawi się w naszym kraju dwukrotnie w 2023 roku, by wystąpić na wielkich scenach! 2 sierpnia 2023 roku muzycy wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie, a 4 sierpnia zespół zagra koncert w Tauron Arenie w Krakowie.

Memento Mori Tour to 19. trasa koncertowa Depeche Mode i pierwsza od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa grupy, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających, a zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy również: