Włącz radio

Paweł Golec pokazał zdjęcie i się zaczęło. "Trzej Golcusie i ich żonusie"

2 min. czytania
17.08.2024 08:58
Zareaguj Reakcja

Bracia z Golec uOrkiestra należą do najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Szczęśliwie wreszcie mają okazję odpocząć. Paweł Golec pochwalił się internautom, co i z kim porabia.

|
fot. Paweł Golec pokazał zdjęcie z żoną. Nie zgadniecie, gdzie są ( Instagram, pablogolec)

W lipcu miało miejsce 25-lecie istnienia zespołu Golec uOrkiestra. Jak przystało na prawdziwych górali, Paweł Golec i jego brat Łukasz świętowali z prawdziwą pompą! Jednak mimo radości, która niewątpliwie towarzyszyła bliźniakom w związku z obchodami, po zakończeniu fety obaj musieli poczuć się wyczerpani.

Rozwiąż quiz o kultowych amerykańskich serialach. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Paweł Golec na wakacjach. Gdzie je spędza?

O zmęczeniu obu braci dobitnie świadczy fakt, że ledwo obchody 25-lecia dobiegły końca, a Paweł Golec wyjechał na wakacje. Nie spędza ich jednak w pojedynkę – muzyk wyjechał z najbliższą rodziną. Na jego koncie na Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z urlopu, do których zazwyczaj pozował z żoną Katarzyną.

Jak poinformował fanów sam Paweł Golec, rodzina spędza wakacje w Hiszpanii. Muzyk z bliskimi zatrzymali się na wyspie Fuerteventura – chociaż destynacja pozostaje hiszpańską własnością, stanowi część archipelagu Wysp Kanaryjskich. Do zdjęcia, które wywołało spore zamieszanie, Golec pozował wspólnie z żoną. Wtulona w siebie para siedziała na schodach w intensywnie niebieskim kolorze.

Zobacz także: To Roksana Węgiel dostała od Kevina Mgleja. Romantyzm aż kipi!

Wakacje 2024. Wspaniały czas z rodziną. Pozdrawiamy – podpisał zdjęcie z żoną Paweł Golec (Instagram).

Fani Pawła Golca nie posiadali się z zachwytu na widok rodzinnej fotografii. Wprost przeciwnie, pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły się liczne komentarze, których autorzy gratulowali małżonkom udanych wakacji. Pojawiały się nawet polecenia ciekawych miejsc do odwiedzenia.

"Wizyta w Ajuy już była? Super wypoczynku życzę", "Trzej Golcusie i ich żonusie", "Miłych i udanych wakacji wam życzę", "Również pozdrawiam z Fuertaventury", "Ładnie Wam ze sobą. Udanych wakacji!" – komentowali zdjęcie użytkownicy Instagrama.
[instagram]

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!