Pink w zjawiskowym teledysku do tytułowego singla z albumu "Trustfall" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pink w zjawiskowym teledysku do tytułowego singla z albumu „Trustfall” [WIDEO]

Pink w zjawiskowym teledysku do tytułowego singla z albumu „Trustfall” [WIDEO]

Uznana wokalistka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu, P!nk, zapowiada wydanie dziewiątego albumu „TRUSTFALL”. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.

„Trustfall” to jej pierwszy album od wydanego w 2019 roku „Hurts 2B Human”. Nowa piosenka jest drugim singlem po „Never Gonna Not Dance Again” i utworem tytułowym jej nadchodzącego albumu, który ma ukazać się 17 lutego.

Zobacz teledysk:

P!nk ogłosiła niedawno europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała osiem albumów studyjnych i jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie, a 15 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki na listy Billboard Hot 100 (w tym cztery na 1. miejscu) i wyprzedała areny na całym świecie. Ponadto jest laureatką trzech nagród Grammy (21 nominacji), nagrody Daytime Emmy, siedmiu nagród MTV Video Music Awards (w tym nagrody Vanguard Award 2017), dwóch nagród MTV EMA i dwóch nagród People’s Choice Awards. Została uznana za Kobietę Roku 2013 Billboardu, a ostatnio otrzymała gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd oraz nagrodę BRIT za Wybitny wkład w muzykę jako pierwsza międzynarodowa artystka, która otrzymała to wyróżnienie. W maju została także laureatką nagrody Billboard Music Award.

Jej ostatni album studyjny, „Hurts 2B Human” stał się jej trzecim albumem z rzędu, który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200 Chart, a także na 1. miejscu w ośmiu innych krajach. Pierwszy singiel „Walk Me Home” plasuje P!nk na 10. miejscu na liście Billboard’s Adult Pop Airplay i zwiększa jej rekord w tym formacie wśród wszystkich solowych wykonawców. Wraz z „Can We Pretend”, to jej kolejno szósty i siódmy #1 na liście Billboard’s Dance Club Songs Chart.

Polecamy również: