Pink złożyła hołd zmarłemu tacie: Ta piosenka jest dla Ciebie!
Strona Główna > Pink złożyła hołd zmarłemu tacie: Ta piosenka jest dla Ciebie. Do zobaczenia! [WIDEO]

Pink złożyła hołd zmarłemu tacie: Ta piosenka jest dla Ciebie. Do zobaczenia! [WIDEO]

Utwór „When i Get There” jest listem miłosnym do jej taty, który przegrał dwa lata temu walkę z rakiem prostaty. Pink wielokrotnie podkreślała, że to dzięki niemu jest sobą i kocha życie. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.

Pink nagrała utwór dla swoje zmarłego taty

Pink otwarcie mówiła o bliskiej relacji, jaką miała ze swoim ukochanym tatą i lekcjach, których jej udzielał przez całe życie. Artystka złożyła mu wzruszający hołd nowym singlem „When I Get There”. Artystka podczas ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii zagrała koncert w słynnym studiu Maida Vale w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Wtedy po raz pierwszy na żywo wykonała właśnie ten utwór. Widać, ze towaryszyło jej wiele emocji.

Pink prezentuje nowy album „Trustfall”

Uznana wokalistka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu, P!nk, wydała kilka dni temu dziewiąty albumu „TRUSTFALL”. Płyta ukazała się 17 lutego 2023 roku.

„TRUSTFALL” jest jednym z najbardziej ekscytujących dzieł w katalogu artystki. P!nk podjęła się współpracy z Chrisem Stapletonem, The Lumineers i First Aid Kit. Nad albumem pracowali także znani tekściarze i producenci, tacy jak Max Martin, Shellback, Greg Kurstin, FRED czy Billy Mann. „TRUSTFALL” to eksploracja wzlotów i upadków – opowieść o niepewności, wolności i odpuszczaniu.

Pink wystąpi w Warszawie. Koncert na PGE Narodowym

Pink ogłosiła w 2022 roku europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *