Strona Główna > Przebój „Don’t worry be happy” zaśpiewany przez zwierzęta! [WIDEO]

Przebój „Don’t worry be happy” zaśpiewany przez zwierzęta! [WIDEO]

Słyszeliście kiedyś zwierzęta śpiewające największe ludzkie hity? Nie? Musicie koniecznie sprawdzić kanał Insane Cherry!

Insane Cherry to kanał komediowy, który subskrybuje ponad 600 tysięcy osób. Tym, co go wyróżnia i przyciąga coraz to nowe rzesze odbiorców, jest prezentowanie znanych piosenek w wykonaniu… zwierząt.

Ostatnio na YouTube pojawił się nowy cover – tym razem piosenki „Don’t worry, be happy” Bobby’ego McFerrina. W skład zespołu wykonującego przebój weszła foka, lama, ryś, ptak oraz odwieczni wrogowie – koty i psy. To prawdziwy dowód na to, że muzyka działa ponad podziałami! Posłuchajcie sami i sprawdźcie, jak grupa poradziła sobie z tą popularną piosenką.

Przebój „Don’t worry, be happy” nawiązuje do powiedzenia indyjskiego mistrza duchowego Mehera Baba’y, który swoim zwolennikom przekazywał optymizm i nieprzejmowanie się niepowodzeniami. Utwór powstał w roku 1988. Przez 2 tygodnie miał status piosenki numer 1 na Billboard Hot 100, natomiast w 1989 roku Grammy Awards ogłosił go „Najlepszą piosenką roku”.

Polecamy również: