Eurowizja 2023. Blanka jednak wystąpi w finale?
Strona Główna > Przełomowe prognozy! Blanka jednak w finale Eurowizji 2023?

Przełomowe prognozy! Blanka jednak w finale Eurowizji 2023?

Blanka Stajkow jednak trafi do finału Eurowizji 2023? Według nowego, przełomowego rankingu bukmacherów, reprezentantka Polski ma szansę przejść dalej. Blanka dwa razy zaśpiewa „Solo”?

Blanka Stajkow nie cieszyła się zbyt dobrą opinią wśród internautów, a także fanów Eurowizji. Również bukmacherzy nie dawali piosenkarce szans na występ w finale 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Coś się zmieniło.

Zobacz także: Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Przełomowe prognozy bukmacherów dotyczące reprezentantki Polski. Blanka jednak trafi do finału? Bukmacherzy co roku obserwują i oceniają szanse uczestników na wygraną Eurowizji. Wokalistka skoczyła w rankingu.

Blanka przejdzie do finału Eurowizji 2023?

Blanka wystąpi w drugim półfinale, który zaplanowano na 11 maja 2023 roku. Koncert rozpocznie się o 21:00 w Liverpoolu. W Polsce wyemituje go TVP1.

Oprócz reprezentantki Polski na scenie pojawią się muzycy z Danii, Armenii, Rumunii, Estonii, Belgii, Cypru, Islandii, Grecji, Słowenii, Gruzji, San Marino, Austrii, Albanii, Litwy i Australii. Konkurencja jest wysoka.

Zobacz także: Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie

Jak przewidują bukmacherzy, Blanka ma jednak szansę na występ w finale! Po jej ostatniej próbie i występie tanecznym, awansowała z 12. na 9. miejsce w rankingu obejmującym uczestników z drugiego półfinału.

Przypomnijmy, że z każdego półfinału do koncertu głównego zaplanowanego na 13 maja, przejdzie po 10 uczestników. Łącznie w sobotę na scenie w Liverpoolu wystąpią przedstawiciele 26 krajów.

Wśród nich będzie Ukraina, czyli tegoroczny zwycięzca, a także przedstawiciele „Wielkiej Piątki”. Zobaczymy więc Francję, Hiszpanię, Niemcy, Wielką Brytanię i Włochy.

Zobacz także: Akustyczna wersja „Solo” podbija internet. Lepsza niż oryginał?

Eurowizja 2023 – harmonogram występów

Pierwszy półfinał Eurowizji 2023 odbędzie się 9 maja o 21:00 w Liverpoolu. Na scenie zaprezentują się reprezentanci: Norwegii, Malty, Serbii, Łotwy, Portugalii, Irlandii, Chorwacji, Szwajcarii, Izraela, Mołdawii, Szwecji, Azerbejdżanu, Czech, Holandii i Finlandii.

Drugi półfinał Eurowizji 2023 zaplanowano na 11 maja. Wystąpią: Polska, Dania, Armenia, Rumunia, Estonia, Belgia, Cypr, Islandia, Grecja, Słowenia, Gruzja, San Marino, Austria, Albania, Litwa i Australia.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *