Remont w mieszkaniu Elżbiety Dmoch. Wanna robi wrażenie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Remont w mieszkaniu Elżbiety Dmoch. Wanna robi wrażenie!

Remont w mieszkaniu Elżbiety Dmoch. Wanna robi wrażenie!

Elżbieta Dmoch doczekała się remontu mieszkania. Prace ruszyły pełną parą. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Wyjątkowa wanna stanie w łazience. Dzięki niej codzienne funkcjonowanie będzie dla piosenkarki dużo łatwiejsze.

Elżbieta Dmoch wykonała w karierze wiele przebojów, które pokochali słuchacze. W ostatnim czasie, niestety, wokalistka znana z zespołu 2 plus 1 ma problemy zdrowotne i mieszkaniowe. Na szczęście te ostatnie niedługo stanie się jedynie przeszłością. Zbiórka na remont mieszkania powoli dobiega końca, a prace już trwają w najlepsze. Artystka znajdzie się w innej codzienności.

Zobacz także: Kożuchowska otwarcie o macierzyństwie. „Ocknęłam się w ostatniej chwili”

Zbiórka pieniędzy na remont

Sytuacja, w jakiej znalazła się Elżbieta Dmoch, nie była lekka. Jej mieszkanie wymagało gruntownego remontu. Dlatego też Polska Fundacja Muzyczna zorganizowała w tym celu zbiórkę pieniędzy. Okazało się, że osób chętnych do pomocy jest tak wiele, że odniosła spory sukces. Prace remontowe już się zaczęły i przechodzą najśmielsze oczekiwania wokalistki.

Fundacja poinformowała w mediach społecznościowych, że wszystko idzie zgodnie z planem. Podzieliła się też kilkoma szczegółami z przebiegu remontu. Dzięki wpłatom, poszerzył się on o dodatkowe i przydatne rzeczy. Poinformowano m.in., że terakota pojawi się w całym lokum, a ściany będą wyrównane i pomalowane. Elżbieta Dmoch zamieszka w kompletnie odmienionym mieszkaniu.

Remont u Pani Eli przebiega zgodnie z planem. Zbiórka zbliża się do planowanej kwoty – mamy ogromną nadzieję na zebranie jej w całości. Dzięki Waszym wpłatom, mogliśmy podjąć decyzję o rozszerzeniu remontu – terakota pojawi się jednak w całym mieszkaniu. Ponadto wyrównamy i pomalujemy wszystkie ściany i sufity – podano na Facebooku Polskiej Fundacji Muzycznej.

Zobacz także: Natalia Kukulska opowiedziała o nieżyjącym ojcu. Wzruszające wyznanie gwiazdy

Elżbieta Dmoch będzie miała nową wannę

Zbiórka idzie tak dobrze, że Elżbieta Dmoch doczeka się też nowej wanny. Ta, trzeba przyznać, robi wrażenie! Uwagę zwracają przede wszystkim drzwiczki, dzięki którym będzie mogła bez problemów do niej wejść. To zdecydowanie ułatwi jej codzienne funkcjonowanie. Poza tym, jest ładna i na pewno spełni estetyczne wymagania artystki.

Wasze wpłaty pozwoliły także na zakupienie wyjątkowej wanny, którą widzicie na zdjęciach, a która pozwala na bezpieczne korzystanie z niej osobom starszym lub nie w pełni sprawnym – czytamy na profilu Polskiej Fundacji Muzycznej.

Wciąż można jeszcze wpłacać środki na zbiórkę. Dzięki temu zakupione zostaną też szafy, które trzeba zamówić na wymiar. Powodem jest układ mieszkania. Dotychczasowa pomoc fanów i ludzi dobrej woli pozwala spodziewać się, że i one zagoszczą w wyremontowanym mieszkaniu. Elżbieta Dmoch w końcu zamieszka w godnych warunkach. Numer konta, na które można wpłacać pieniądze oraz link do wirtualnej puszki znajduje się na Fecebooku Polskiej Fundacji Muzycznej. Kiedy tylko remont dobiegnie końca, na pewno zobaczymy efekty. Nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Maja Ostaszewska wyznaje. Druga ciąża nie była dla niej łatwym czasem