Ikona lat 90. przeżyła prawdziwy horror. "Miałam problemy"
Edyta Bartosiewicz to jedna z ikon polskiej muzyki lat 90. XX wieku. Niedawno piosenkarka miała okazję rozliczyć się z przeszłością. Opowiedziała m.in., dlaczego w pewnym momencie była zmuszona "przystopować" z karierą w show-biznesie. Przeszła prawdziwy horror!
- Edyta Bartosiewicz to prawdziwa ikona polskiej muzyki lat 90. ubiegłego wieku.
- Ku zaskoczeniu i rozczarowaniu fanów, w pewnym momencie piosenkarka musiała mocno zwolnić z występami i wydawaniem nowych płyt.
- Z okazji 60. urodzin gwiazda zdecydowała się rozliczyć z przeszłością i opowiedzieć fanom, jakie chwile grozy przeżyła.
Edyta Bartosiewicz zaczęła występować w drugiej połowie lat 80. XX wieku, jednak dopiero w kolejnej dekadzie usłyszała o niej cała Polska. Wtedy też miał miejsce oficjalny solowy debiut piosenkarki, kiedy w 1992 roku wydała płytę pt. "Love".
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Banalny QUIZ muzyczny. Dżem czy Hey? 18/20 to pestka!
Edyta Bartosiewicz bała się o swój głos
W ubiegłym tygodniu Edyta Bartosiewicz świętowała 60. urodziny – piosenkarka urodziła się 11 stycznia 1965 roku. Z tej okazji wzięła udział w programie "Dzień Dobry TVN".
Przy okazji wizyty w programie śniadaniowym Edyta Bartosiewicz opowiedziała, co działo się z nią na przestrzeni ostatnich dekad. Piosenkarka poruszyła także temat swoich problemów zdrowotnych, przez które musiała regularnie robić sobie przerwy w karierze. Chwilami nie mogła być nawet pewna, czy kiedykolwiek znowu zaśpiewa!
Chociaż Edyta Bartosiewicz przeżywała prawdziwy horror, muzycznie starała się dawać z siebie tyle, ile tylko możliwe. W 2004 roku piosenkarka m.in. nagrała w duecie z Krzysztofem Krawczykiem singiel "Trudno tak", który po dziś dzień cieszy się uznaniem słuchaczy. Jednak nawet w momencie pozornego tryumfu Bartosiewicz czuła, że nie dała z siebie wszystkiego.
Pomimo tego, że działałam na niższej energii i miałam problemy z wokalem, to i tak pracowałam, występowałam, w 2004 z Krzysztofem Krawczykiem nagraliśmy "Trudno tak", potem wydałam płyty. [...] Cały czas coś się działo. Musiałam pogodzić się z tym, że moja działalność jest okrojona wskutek ograniczeń zdrowotnych – podsumowała Edyta Bartosiewicz.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!