Grażyna Torbicka nie wiedziała, że to jej przyszły mąż! "Byłam oburzona"
Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Od ponad czterech dekad jest szczęśliwą żoną. Co ciekawe, początkowo była... pacjentką przyszłego męża! Już przy pierwszym spotkaniu między nimi mocno zaiskrzyło.
- Grażyna Torbicka od kilku dekad pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim.
- Prezenterka telewizyjna opowiedziała o okolicznościach, w jakich poznała swojego obecnego męża.
- Torbicka przyznała, że przy pierwszym spotkaniu ukochany nie zrobił na niej najlepszego wrażenia.
Grażyna Torbicka od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i szacunkiem widzów telewizji polskiej. Popularność nie przyszła dziennikarce łatwo – wprost przeciwnie, przez lata ciężko na nie pracowała, prezentując wysoką kulturę osobistą oraz rozległą wiedzę, zwłaszcza na temat kina.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Tak Grażyna Torbicka poznała obecnego męża
W 1981 roku Grażyna Torbicka wzięła ślub z Adamem Torbickim. W przeciwieństwie do żony pan Torbicki nie jest związany ze światem mediów, ponieważ pracuje jako kardiolog. Prezenterka wyjawiła, że początkowo była właśnie pacjentką swojego przyszłego męża.
Jak relacjonowała Grażyna Torbicka w wywiadzie dla magazynu "Dobry Tydzień", będąc młodą dziewczyną, robiła badania na potrzeby zrobienia prawa jazdy. Lekarz, który przyjrzał się wynikom, zaniepokoił się stanem serca wówczas jeszcze studentki teatrologii. Niepokój specjalisty podzielali rodzice Torbickiej. Zatroskani o zdrowie córki, namówili ją, by poszła do kardiologa.
Lekarzem kardiologiem, do którego udała się wówczas jeszcze Grażyna Loska, był właśnie Adam Torbicki. Co ciekawe, początkowo specjalista zrobił na studentce teatrologii kiepskie wrażenie. Powód? Z powodu jego młodego wieku pacjentka niepokoiła się, czy będzie w stanie odpowiednio zatroszczyć się o jej stan zdrowia.
Mimo że pierwsze wrażenie, jakie lekarz wywarł na Grażynie Losce, nie należało do udanych, to wróciła ona z wizyty głęboko zafascynowana kardiologiem. Co więcej, Adam Torbicki odwzajemniał uczucie ślicznej studentki teatrologii! W tym roku małżonkowie będą obchodzić już 44. rocznicę ślubu.
Gdy pojawił się młody lekarz, byłam oburzona, że to jakiś młokos, a nie poważny specjalista z siwą brodą. Ale w czasie badania między nami zaczęło się dziać coś dziwnego – wspominała Grażyna Torbicka ("Dobry Tydzień").
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!