Serial "Ty" powraca z 4. sezonem. Zobacz oficjalny zwiastun » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Serial „Ty” powraca z 4. sezonem. Zobacz oficjalny zwiastun

Serial „Ty” powraca z 4. sezonem. Zobacz oficjalny zwiastun

Jego imię i miasto mogą się zmienić, ale czy Joe? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie.

Pierwszy zwiastun czwartego sezonu „Ty” jest już dostępny i daje nam jeszcze lepsze wyobrażenie o tym, co beznadziejny romantyk Joe planuje w Londynie — poza nauczaniem na uniwersytecie i rozpamiętywaniem przeszłości. Okazuje się, że Joe nie jest jedynym współczesnym Kubą Rozpruwaczem w mieście, ponieważ ktoś zwany “Eat the Rich Killer” bierze na cel „kręg uprzywilejowanych dupków”, z którymi się zaprzyjaźnił. W związku z tym Joe musi skierować swojego wewnętrznego Sherlocka Holmesa i powstrzymać tego, kim jest zabójca, zanim będzie za późno. Od zabójcy do detektywa? Cóż, Joe najwyraźniej ma wiele twarzy.

Zobacz zwiastun:

9 lutego odbędzie się premiera pierwszych 5 odcinków najnowszego sezonu „Ty”, a druga część historii zostanie opublikowana 9 marca.

„Ty”: O czym opowiada serial?

Serial oparty na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Zastanawialiście się kiedyś, co można zrobić z miłości? Błyskotliwy księgarz, który traci głowę dla początkującej pisarki, udowadnia, że wszystko. Wykorzystując internet i media społecznościowe, zbiera masę prywatnych informacji na jej temat, by tylko się do niej zbliżyć. Zauroczenie szybko zmienia się w obsesję, a mężczyzna z rozmysłem i potajemnie usuwa każdą przeszkodę — i osobę — stojącą na drodze do ukochanej.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *