Włącz radio

Singiel Wieniawy zniknął z sieci. Teraz ogłosiła wielkie zwycięstwo

2 min. czytania
10.08.2024 08:19
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa pochwaliła się najnowszym sukcesem. Jest to o tyle ważna wiadomość, że ostatnie tygodnie piosenkarki nie należały do najspokojniejszych. Co się dzieje?

|
fot. Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnim osiągnięciem ( East News/Artur Zawadzki/REPORTER)

W ostatnim czasie Julia Wieniawa jest regularnie wspominana w mediach. Niestety, nie zawsze chodzi o kolejny sukces młodej piosenkarki. Gwiazda uwikłała się w spór ze swoją poprzednią wytwórnią płytową, czyli Kayax.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Julia Wieniawa nie posiada się z radości. O co chodzi?

Julia Wieniawa niedawno ogłosiła, że z serwisu muzycznego Spotify zniknął jej ostatni singiel, czyli "Sobą Tak". Piosenkarka podzieliła się na Instagramie przekonaniem, że za nieprzyjemnym zdarzenie stoi właśnie dawna wytwórnia.

W każdym innym serwisie streaming’owym takim jak TIDAL, YouTube, Apple Music utwór jest dostępny. Jest też na listach przebojów w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i możecie go usłyszeć w telewizji. To mówi samo za siebie – twierdzi Julia Wieniawa (Instagram).

Zobacz także: Wieniawa na celowniku gwiazdy. Padły przykre słowa

Piosenkarka nie ukrywała, że nie zamierza pozostawić spraw ich własnemu biegowi. Ostatecznie wysiłki przyniosły oczekiwany skutek, a Julia Wieniawa z dumą i radością ogłosiła, że w serwisie Spotify znowu możemy odsłuchać jej nowego hitu. Zachwycona korzystnym dla siebie obrotem sprawy, Wieniawa zaapelowała do fanów, by nigdy nie poddawali się oraz konsekwentnie dążyli do osiągnięcia celu.

Mam wspaniałe wieści! Sobą tak znowu na Spotify. Niech to będzie dla wszystkich lekcja, żeby nigdy się nie poddawać i trzymać się swojego. A wy słuchajcie ponownie piosenki – cieszyła się Julia Wieniawa (Instagram).
[instagram]

Wieniawa kontra Kayax – o co chodzi?

Spór między Julią Wieniawą i wytwórnią Kayax wybuchł, kiedy piosenkarka zdecydowała się zerwać dotychczasową umowę współpracy. Jak przekonywała zarówno sama Wieniawa, jak i jej menadżerka, wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z literą prawa.

Z takim twierdzeniem nie zgadzają się jednak przedstawiciele Kayax. Jak przekonują, piosenkarka nadal pozostaje zobowiązana prawnie do wydania w wytwórni jeszcze dwóch albumów. Tymczasem Wieniawa zaczęła już działać pod skrzydłami innej firmy.

Julia Wieniawa w 2017 r. podpisała z nami kontrakt fonograficzny na wydanie trzech albumów. Do tej pory wydała jeden – "Omamy" z 2022 r. [...] Zgodnie z obowiązującą umową dwa kolejne albumy powinny ukazać się w Kayaxie, a nie innej wytwórni – wyjaśnił w wywiadzie dla Onetu współzałożyciel wytwórni Tomik Grewiński.

Oglądaj

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!