Skrzydlaty uroczy miś zaśpiewał przebój Kelly Family "An Angel" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Skrzydlaty uroczy miś zaśpiewał przebój Kelly Family „An Angel” [WIDEO]

Skrzydlaty uroczy miś zaśpiewał przebój Kelly Family „An Angel” [WIDEO]

W Niemczech wystartowała nowa edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Ten wielki przebój zespołu Kelly Family słyszeliśmy już w różnych wykonaniach, to jednak zdecydowanie coś nowego. Za nami kolejny odcinek drugiej niemieckiej edycji show „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za szydłatego misia, który wykonał hit „An Angel” z repertuaru The Kelly Family. Zobaczcie, jak sobie poradził zamaskowany artysta.

„The Masked Singer” to program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Zadaniem jury jest zabawa w detektywa. Muszą zadać artyście, jak najwięcej szczegółowych pytań, które pomogą odkryć, kto kryje się za przebraniem.

Wiosną 2022 roku stacja TVN zaprezentowała pierwszą polską edycję tego show. Czy doczekamy się kolejnej? Tego jeszcze nie wiemy.

Polecamy również: