“Sobota z Odetą” i wyjątkową gościnią. Ilona Krawczyńska w Radiu Złote Przeboje  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Sobota z Odetą” i wyjątkową gościnią. Ilona Krawczyńska w Radiu Złote Przeboje 

“Sobota z Odetą” i wyjątkową gościnią. Ilona Krawczyńska w Radiu Złote Przeboje 

Ilona Krawczyńska to bardzo wszechstronna osoba. Zajmuje się modelingiem, podróżuje, prowadzi programy w telewizji i wiele więcej. Teraz możecie posłuchać rozmowy z jedną z Sióstr ADiHD w roli głównej. Influencerka gościła w podcaście Odety Moro w Radiu Złote Przeboje.

Ilona Krawczyńska urodziła się w 1992 roku. Jest znana zarówno z internetu, jako połowa duetu Siostry ADiHD, jak i z telewizji. To, czym się zajmuje, nie sposób zmieścić w jednym zdaniu. Jest modelką, prezenterką, podróżuje, tańczy i cieszy się życiem, inspirując przy tym inne osoby. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, tych zawodowych, jak i tych bardziej osobistych. O tym wszystkim i jeszcze więcej opowiedziała w rozmowie z Odetą Moro na antenie Radia Złote Przeboje.

Rozmowy z Iloną Krawczyńską możecie posłuchać w podcaście Radia Złote Przeboje “Sobota z Odetą”:

Siostry ADiHD z sukcesami

Ilona Krawczyńska prowadzi z siostrą Mileną bloga “Siostry ADiHD”. Założyły go w 2013 roku i konsekwentnie rozwijały. To on przyniósł im sporą popularność w sieci, która potem wyszła poza nią. Ta zwiększyła się jeszcze bardziej, kiedy postanowiły prowadzić profile na Instagramie. Ostatecznie doprowadziło to do wielu wyróżnień i sukcesów. W 2018 roku zdobyły nagrodę specjalną od Miasta Łodzi na festiwalu See Bloggers. Natomiast w 2021 roku miano Influencera Roku w plebiscycie Ofeminin Influencer Awards.

My z moją siostrą od dziecka byłyśmy bardzo energiczne, bardzo żywiołowe i zawsze czułyśmy, że mamy w sobie talent do tańca, do sceny, do zarażania energią. Czułyśmy, że coś może z tego być – powiedziała Ilona Krawczyńska w rozmowie z Odetą Moro.

Ilona Krawczyńska zasłynęła też w świecie modelingu. W 2014 roku została Miss Ziemi Łódzkiej oraz Miss Fitness. W tym samym roku zakwalifikowała się do finału Miss Polski. Rok później reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe w Chinach. Zdobyła wówczas tytuł Miss Friendship. Do czynienia z wyborami najpiękniejszej Polski miała też od strony prowadzącej podczas wyborów Miss Polski 2021 oraz Miss Polski 2023. Była prezenterką telewizji Polsat podczas tych wydarzeń.

Dla mnie konkurs Miss Polski tak naprawdę jest jedną z najważniejszych rzeczy, jaka zadziała się w moim życiu, bo od tego momentu wszystko później szło jakoś inaczej. Ja w tym konkursie znalazłam się przez absolutny przypadek – przyznała Krawczyńska.

Zobacz także: Sharleen ma niespodziankę dla fanów. Wokalistka Texasu w Radiu Złote Przeboje

Ilona Krawczyńska to nie tylko modelka

Ilona Krawczyńska ukończyła studia dziennikarskie ze specjalizacją public relations. W dzieciństwie jednak pasjonowała się czymś innym. Wraz z siostrą była członkinią zespołu tanecznego. Mimo, że ostatecznie nie związała z tym swojej przyszłości, to dyscyplina ta powróciła w jej życiu. W 2022 roku wygrała 13. edycję “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Jest związana z Polsatem, dla którego prowadziła wiele programów. Poza wyborami Miss Polski mogliśmy ją zobaczyć też jako prezenterkę Sylwestra Szczęścia czy Festiwalu Weselnych Przebojów. W 2021 roku współprowadziła reality show “Farma”. Doskonale widać, że jej życie zawodowe jest niezwykle ciekawe. Wydaje się, że Ilona Krawczyńska nie ma chwili, w której odczuwałaby nudę. O tym wszystkim możecie posłuchać w podcaście Radia Złote Przeboje “Sobota z Odetą”.

Automatycznie z konkursu Miss Ziemi Łódzkiej awansowałam do konkursu Miss Polski. Tam nie dostałam się nawet do top 10, ale poznałam się z wszystkim osobami, które tworzą ten konkurs i ja go pokochałam. Później rok w rok prowadziłam wszystkie gale regionalne, szkoliłam się jako konferansjerka. Dostałam propozycję prowadzenia gali Miss Polski i później już poszło – mówiła Ilona Krawczyńska w Radiu Złote Przeboje.

Zobacz także: Bartek Kubkowski chciał przepłynąć Bałtyk wpław. O czym myślał podczas 40 godzin w morzu? [TYLKO U NAS]