Tak mieszkają Sławomir i Kajra. Jest elegancko i rodzinnie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tak mieszkają Sławomir i Kajra. Jest elegancko i rodzinnie

Tak mieszkają Sławomir i Kajra. Jest elegancko i rodzinnie

Jak mieszka Sławmoir i Kajra? Nie trzeba się dłużej zastanawiać. Para niedawno pochwaliła się zdjęciami domu w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Aż chciałoby się tam zamieszkać!

Sławomir i Kajra wzięli ślub w 2011 roku i od tamtej pory pozostają szczęśliwym małżeństwem. W międzyczasie doczekali się synka, który niedawno poszedł do pierwszej klasy.

Gwiazdorska para jest niezwykle popularna w Polsce. Nagrywają muzykę oraz grają w filmach i serialach. Jakiś czas temu pochwalili się nawet zdjęciami swojego domu w mediach społecznościowych. Jak mieszkają?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zaręczyła się pięciokrotnie. Jedyne małżeństwo było nieudane

Jak mieszkają Sławomir i Kajra?

Kajra jest aktywna w mediach społecznościowych. Co jakiś czas udostępnia zdjęcia z wnętrza domu. Możemy zobaczyć, że jest on urządzony bardzo elegancko, nie brakuje luksusów.

W przedpokoju widzimy drewniane schody. Obok nich znajduje się welurowa ławka w intensywnym niebieskim kolorze. Można na niej na chwilę wygodnie przysiąść i odpocząć. Po drugiej stronie stoi pokaźnych rozmiarów przeszklona szafa, a do innych pomieszczeń prowadzi jasny — bo pomalowanych na biało ścianach — korytarz.

Sławomir i Kajra mogą pochwalić się też salonem, który pasuje do stylu całej posiadłości. W nim od razu zwraca uwagę ściana z czerwonych cegieł. W jadalni dominuje duży drewniany stół. Kolorystyka pomieszczeń jest bardzo delikatna. Głównymi kolorami są biel, szarość czy beż, odobnie — w kuchni czy pracowni gwiazdorskiej pary. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się elegancko i stylowo.

Zobacz także: Gwiazdor „M jak miłość” sprzedaje rodzinną pamiątkę. Ma niezwykle ważny powód

Jest przytulnie i rodzinnie

Sławomir i Kajra są bardzo popularni w Polsce. Razem z tym przyszło wiele nagród i wyróżnień. Na półkach w ich domu można dostrzec mnóstwo statuetek oraz płyt. W oczy rzucają się również wszechobecne książki. Para posiada naprawdę pokaźną biblioteczkę. W tak urządzonym domu na pewno czytanie jest jeszcze większą przyjemnością.

Watro dodać, że Sławomir i Kajra posiadają też ogród. Znajduje się w nim wiele drzew, które zapewniają prywatność. Ogrodzony jest on drewnianym płotem. Do wszystkiego dochodzi jeszcze taras. Mimo że ich dom jest bardzo elegancki, to czuć w nim rodzinną i przytulną atmosferę.

Zobacz także: Agata Rubik zabrała psa do fryzjera. Cena zwala z nóg