Tak wyglądała mała Cleo. "Dzięki temu dziecku nadal tworzę" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tak wyglądała mała Cleo. „Dzięki temu dziecku nadal tworzę”

Tak wyglądała mała Cleo. „Dzięki temu dziecku nadal tworzę”

Z okazji Dnia Dziecka wielu celebrytów chwaliło się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Cleo nie była wyjątkiem. Jak bardzo zmieniła się piosenkarka?

Cleo, 39-letnia piosenkarka, największą sławę zdobyła za sprawą piosenki “My Słowianie”, którą przygotowała we współpracy z producentem muzycznym Donatanem. Duet wystąpił z nią podczas finału konkursu piosenki Eurowizji w 2014, gdzie zajęli 14 miejsce. Obecnie znana jest również z bycia trenerką w programie “The Voice Kids”. 

Zobacz także: Bajeczna osiemnastka córki Natalii Kukulskiej. „Co to była za impreza”!

Cleo składa fanom życzenia

Co roku w Dzień Dziecka popularni celebryci dzielą się wspomnieniami i zdjęciami z dzieciństwa. Nie inaczej było w przypadku Cleo. Piosenkarka postanowiła umieścić na Instagramie zdjęcie z rodzinnego albumu oraz złożyć fanom życzenia.

Nie traćcie w sobie Dziecka!️ Wszystkiego najlepszego! – napisała na swoim profilu na Instagramie piosenkarka.

Na zamieszczonej fotografii możemy zobaczyć 9-letnią Cleo w żółtym sweterku i charakterystycznym do dziś blond kucyku. Możemy dostrzec, że pogodny uśmiech był na jej twarzy również 30 lat temu.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor znowu remontuje. Będzie konkurencja dla programu „Nasz nowy dom”?

Cleo z refleksyjnym wpisem

Piosenkarka, poza życzeniami, opatrzyła zdjęcie również refleksyjnym opisem, w którym zwraca uwagę na to, że “mała dziewczynka” wciąż jest w niej.

Mała Cleosia, inaczej YOUNG CLEOSIA, lat 9, nieśmiała, wrażliwa. Od dziecka dusza artystyczna. Na sercu przyklejona tarcza szkoły podstawowej nr 81 na Ursynowie oraz odznaka „wzorowego ucznia”. Najcenniejsze, co wtedy miałam, to otwarte serce i głowę pełną marzeń. Ta mała dziewczynka nadal we mnie jest. Staram się o Nią dbać i nigdy nie zatracić. Dzięki temu Dziecku nadal tworzę, a świat mimo wielu wad, nadal jest piękny i nie przestaje mnie zachwycać – napisała.

Zobacz także: Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N’ Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat

Fani Cleo zachwyceni

W komentarzach pod zdjęciem fani zamieści wiele pełnych zachwytu komentarzy. Poza ogólnymi komplementami znalazło się też miejsce na kilka spostrzeżeń i refleksji:

Najważniejsze, to by nie zagłuszyć tego małego dziecka, które w nas jest.

Zmieniłaś się, ale spojrzenie cały czas takie same.

Ta mała, nieśmiała Asia wtedy jeszcze nie spodziewała się, że te marzenia staną się rzeczywistością.

Mam nadzieję, że ta mała Cleośka nigdy w tobie nie zginie.

Zobacz także: Royal Wedding jak z bajki! Wśród gości książę William i księżna Kate