To naprawdę Krzysztof Ibisz! Salwa śmiechu i oklaski
Strona Główna > To naprawdę Krzysztof Ibisz! Nie uwierzycie. Salwa śmiechu i oklaski

To naprawdę Krzysztof Ibisz! Nie uwierzycie. Salwa śmiechu i oklaski

Krzysztof Ibisz zaskoczył w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on! Występ Ibisza spotkał się z salwą śmiechu i gromkimi brawami.

Krzysztof Ibisz występuje w najnowszym sezonie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dziennikarz nie prowadzi jednak słynnego show Polsatu, a jest jego uczestnikiem. W każdym odcinku wciela się w inną postać znaną z muzycznego świata.

Zobacz także: Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Ibisz daje niezły popis na scenie, a co najciekawsze – trudno go rozpoznać. Tym razem wywołał salwę śmiechu i oklaski publiczności. Ten występ po prostu trzeba zobaczyć!

Krzysztof Ibisz jako Rednex

Krzysztof Ibisz zaskoczył w najnowszym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wraz z Danielem Jaroszkiem wcielił się w członków szwedzkiego zespołu Rednex. Grupa tworzy muzykę łączącą country i pieśni Indian amerykańskie. Nie brakuje też elektronicznych brzmień, na przykład w utworze „Cotton eye Joe”, który wywołał furorę w studiu Polsatu.

Krzysztof Ibisz nie tylko śpiewał naśladując wokalistę grupy, ale również skakał i tańczył na sianie i drewnianej skrzynce. Na koniec wielkiego show wskoczył na stół jurorów, zabrał im szklanki z wodą, po czym wlał płyn do kapelusza.

Co było dalej? Nie trudno się domyślić, że Krzysztof Ibisz wylał sobie zawartość nakrycia głowy na włosy.

Zobacz także: Przypominamy „Śmiechu warte”. Program zniknął z anteny 14 lat temu

Internauci nie mają wątpliwości, że dziennikarz skradł show swoim występem. Wspominają też o Danielu Jaroszku określając duet jako „najlepszy w historii programu”. – Jeden z najzabawniejszych duetów w historii programu. Tym występem sprawili mi dużą dawkę humoru i śmiechu – brzmi jeden z komentarzy.

Krzysio to mój ulubiony uczestnik tej edycji, pomimo że nie umie śpiewać to jego występy są bardzo pozytywne.

Piękny jest widok jak Krzysztof już ledwo z oddechem sobie radził, ale nie poddawał się i ciągnął dalej.

Najlepszy moment kiedy Krzysiu wlał wody do kapelusza i go założył na głowę. Krzysiu to człowiek z ogromnym dystansem do siebie.

Ibisz dał czadu!

Zobacz także: Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *