Viki Gabor ciężko zachorowała. "Podjęliśmy walkę"
Strona Główna > Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Viki Gabor to 15-letnia piosenkarka, która zasłynęła dzięki udziałowi w „The Voice Kids”. Okazuje się, że gwiazda ciężko chorowała. Mama Viki Gabor zdradziła, że jej córka mogła stracić słuch.

Viki Gabor śpiewa od dziecka. Talent wokalny od najmłodszych lat dostrzegli u 15-latki jej rodzice. Trudno uwierzyć w to, że zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 mogła stracić słuch jako mała dziewczynka. Jej mama opowiedziała o trudnych doświadczeniach.

Zobacz także: Ten występ wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat

Na co chorowała Viki Gabor?

Mama Viki Gabor, Ewelina Gabor wyznała, że jej córka mierzyła się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Lekarz w Hamburgu przekazał rodzicom, że ich córka jest niesłysząca. Sprawę przybliżono w serialu dokumentalnym TVPViki Gabor: Mój świat„.

Kobieta wyznała, że był to dla niej ogromny cios. – Nie ukrywam, że to był dla mnie cios, ponieważ całe moje życie też było muzyką – opisała matka piosenkarki.

Zobacz także: Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Viki nie reagowała na żadne bodźce słuchowe, nie było żadnej reakcji słuchowej. Diagnoza lekarzy mówiła nam po prostu, że mamy głuche dziecko – dodała Ewelina Gabor.

Mimo wstrząsającej diagnozy, rodzice Viki Gabor nie poddawali się. Postanowili, że będę szukali rozwiązań i zawalczą o swoją córkę i jej zdrowie. – Podjęliśmy walkę. Postanowiliśmy sobie, że pojedziemy wszędzie, gdzie się da, żeby zawalczyć o słuch Viki – wyznaje kobieta.

Viki Gabor straciła słuch

Ratunku zaczęli szukać w Polsce. Medycy uznali, że dziewczynka może mieć stan zapalny, który jest powodem wszelkich problemów ze słuchem. Od razu zaczęto działać i walczyć o słuch Viki Gabor.

Wróciliśmy do Polski, lekarze w Polsce wpadli na to, że to może być jakiś stan zapalny, może być wydzielina. Po prostu te uszy były zalane ropą, była obawa, że ta ropa może się dostać do mózgu.

Zobacz także: Nowy teledysk Sanah. Podsiadło nie wytrzymał

Dziś jedna z najsłynniejszych wokalistek w Polsce przeszła trudną drogę, by nie stracić słuchu i odnieść tak duży sukces. Lekarze przeprowadzili specjalny zabieg. Następnie czekała ją rehabilitacja i długie leczenie antybiotykami.

Wciąż istniała obawa, że problemy z uszami Viki powrócą, dlatego już jako niemowlę ciągle nosiła opaski i czapki. Każdy katar miał powodować infekcję uszu. Wszystko trwało aż do 3 roku życia. Dziś nastoletnia gwiazda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w Polsce!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *