Dave Gahan wspiera córkę. Stella wydaje debiutancki album!
Strona Główna > W cieniu sławy ojca: Córka Dave’a Gahana zapowiada debiutancki album!

W cieniu sławy ojca: Córka Dave’a Gahana zapowiada debiutancki album!

Stella Rose, 23-letnia córka wokalisty Depeche Mode – Dave’a Gahana, oficjalnie zadebiutuje na rynku muzycznym 14 maja z albumem zatytułowanym „Eyes of Glass”. To pierwszy krok w jej karierze muzycznej i okazja, by świat poznał jej twórczość.

Dave Gahan może być dumny. Jego córka Stella Rose wydaje swoją pierwszą płytę „Eyes of Glass”, na której pracował m.in. producent Yves Rothman, znany z pracy przy innych artystach, takich jak Blondshell i Bartees Strange.

Wokalistka podkreśla, że zawsze traktowała muzykę jako narzędzie, dzięki któremu może wyrazić swoje emocje i przekazywać swoje myśli, a nie jako cel sam w sobie. Jednocześnie Stella Rose zaznacza, że czerpie inspirację z pisarstwa i stara się tworzyć teksty, które pozwolą jej dotrzeć do słuchaczy.

Czuję się szczęściarą, że mam go i jego zespół, jego menedżera, który może odstraszyć ludzi, którzy mogliby wywinąć klasyczne numery debiutantce. To coś, dzięki czemu czuję się naprawdę szczęśliwa. Mój tata i ja też mamy podobne gusta, co zawsze pomaga odkrywać nowe rzeczy.

– powiedziała młoda artystka w rozmowie z „Rolling Stone”.

Stella Rose: Córka Dave’a Gahana idzie w ślady ojca

Stella Rose, córka Dave’a Gahana, zaprezentowała już trzy single z jej debiutanckiego albumu „Eyes of Glass” – „Muddled Man”, „Angel” i „Faithful”. 14 kwietnia artystka wystąpi w roli supportu podczas koncertu swojego ojca w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Obecnie Depeche Mode promuje swój nowy album „Memento Mori”.

Zespół Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce

Będziemy ich mogli zobaczyć na aż dwóch koncertach w Polsce! 2 sierpnia 2023 roku wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie, a 4 sierpnia zagrają koncert w Tauron Arenie w Krakowie.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *