Zespół Kombii i Qmple w nowej wersji przeboju "Pokolenie". Lepsza niż oryginał? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Kombii i Qmple w nowej wersji przeboju „Pokolenie”. Lepsza niż oryginał? [WIDEO]

Zespół Kombii i Qmple w nowej wersji przeboju „Pokolenie”. Lepsza niż oryginał? [WIDEO]

Ostatnio coraz więcej ukazuje się przeróbek wielkich przebojów. Czasami okazują się one lepsze niż oryginały. Posłuchajcie, czy tak jest w przypadku hitu „Pokolenie” grupy Kombii.

Utwór pochodzi z albumu „Qmple” – wspólnego krążka wybranych artystów z QueQuality. Dzisiaj artyści zaserwowali kolejne zaskoczenie, prezentując klip do jednego z numerów z krążka „Qmple”. W utworze „Pokolenie ale to QMPLE” zagościli muzycy z kultowego zespołu Kombii, z Grzegorzem Skawińskim na czele.

Zobacz teledysk:

„Qmple” to wspólny album poszczególnych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różne miejsca w kraju i na świecie. Podczas podróży, udało się zrealizować aż 16 numerów, które razem tworzą pełnoprawny album. Na bitach topowych producentów usłyszymy Gibbsa, Miszela, Kabe, Filipka, Przyłuca, Bobera, Szymi Szymsa, OsaKę, Opała i Cooks’a.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *