Strona Główna > Znakomity Robert Szpręgiel jako Thomas Anders w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Znakomity Robert Szpręgiel jako Thomas Anders w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Za nami kolejny odcinek 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się tym razem Robert Szpręgiel.

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W ostatnim odcinku 17. już edycji programuTwoja Twarz Brzmi Znajomo mogliśmy zobaczyć między innymi Roberta Szpręgiela. Śpiewak operowy musiał tym razem przeobrazić się w wokalistkę grupy Modern Talking Thomasa Andersa. Wykonał wielki przebój „Cheri Cheri Lady”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

Potrafisz z takim poczuciem humoru, z taką lekkością i dystansem, tak cudownie się bawić materią różnych gatunków muzycznych i tak fantastycznie aktorsko wcielać się w te postacie. Głosowo byłeś w stu procentach Thomasem Andersem. Było sto procent tego, o co chodzi w tym programie. Wstałam z przyjemnością. 

– dodała zachwycona Kasia Skrzynecka.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odc. 7 – Kto wygrał?

7. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17” niemal jednogłośnie wygrał Michał Milowicz jako wokalista grupy Rammstein. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał dla Leosia Grzywy z Fundacji „Siepomaga”.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata WalewskaKatarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: