Adam Lambert zaśpiewał na żywo hit Bonnie Tyler
Strona Główna > Adam Lambert zaśpiewał na żywo hit Bonnie Tyler. Internauci ocenili go bardzo surowo [WIDEO]

Adam Lambert zaśpiewał na żywo hit Bonnie Tyler. Internauci ocenili go bardzo surowo [WIDEO]

Adam Lambert wykonał po raz pierwszy na żywo cover przeboju Bonnie Tyler „Holding Out for a Hero”. Reakcje internautów są bardzo podzielone. Nie zabrakło mocnych komentarzy.

Adam Lambert wykonał przebój Bonnie Tyler

Adam Lambert pod koniec lutego wydał nowy album „High Drama” z coverami swoich ulubionych przebojów. Znalazły się na nim nowe wersje utworów takich jak „Ordinary World”, „Holding Out for a Hero” czy „Chandelier”.

Artysta wystąpił ostatnio w programie „Good Morning America”, gdzie wykonał po raz pierwszy na żywo hit Bonnie Tyler „Holding Out for a Hero”. Nie do końca przypadł on do gustu internautom. Sami oceńcie!

Fani artysty są zachwyceni jego występem, lecz znaleźli się i tacy, którzy postanowili jasno powiedzieć, co im się nie podoba.

Takich przebojów się nie rusza!

Nie ma tragedii, ale oryginał najlepszy!

On nie pasuje totalnie do tego przeboju!

Nagraj coś swojego. On potrafi tylko śpiewać covery.

– czytamy w komentarzach.

Dlaczego Adam Lambert nagrał album z coverami?

W ostatnim wywiadzie Adam podzielił się swoją decyzją o wydaniu albumu z coverami:

Wpadłem na pomysł, aby nagrać album z coverami. Nigdy wcześniej tego nie zrobiłem. Oczywiście śpiewałem covery w Idolu… a Queen jest zasadniczo czymś w rodzaju coverów, mimo że jestem w zespole. To było naprawdę miłe wyzwanie: „OK, znajdźmy piosenki” — niektóre są nieznane, niektóre są nowe, niektóre są naprawdę dobrze znane — zależało mi, aby sprawić, ze będą one brzmiały zupełnie inaczej!

Adam Lambert wokalistą zespołu Queen

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. Od tamtego momentu jego kariera nabrała tempa.

Queen i Adam Lambert wydali wspólnie do tej pory singiel „You Are The Champions” – lockdownowy hymn dla wszystkich zmagających się z pandemią na pierwszej linii frontu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *