Agata Rubik o zdradzie. "Nie prosiłam o drugą szansę" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Agata Rubik o zdradzie. „Nie prosiłam o drugą szansę”

Agata Rubik o zdradzie. „Nie prosiłam o drugą szansę”

Agata Rubik razem z mężem wyprowadzili się do USA. Oboje chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio fani mogli zadawać Agacie pytania. Nie uciekała od odpowiedzi.

Agata Rubik wyjechała wraz z Piotrem Rubikiem do słonecznego Miami. Codziennie relacjonują życie w Stanach Zjednoczonych. Z wielką chęcią chwalą się pięknymi widokami, zakupami czy dzielą ciekawostkami. Żona muzyka zorganizowała ostatnio sesję Q&A. Fani ochoczo zadawali pytania. Jedno z nich było dosyć intymne, lecz Agata nie zamierzała go zignorować.

Zobacz także: Roxie Węgiel chce odchudzić narzeczonego? Mglej zakasał rękawy

Agata Rubik odpowiada na pytania fanów

Agata Rubik aktywnie działa na Instagramie. Pokazuje swoim fanom uroki życia w USA. Udostępnia nagrania i zdjęcia ze swojej codzienności. Obserwujące ją osoby piszą liczne komentarze. Większość z nich ją wspiera i dopinguje w podboju Stanów Zjednoczonych. Znajdą się oczywiście też głosy krytyczne, ale żona muzyka jakoś sobie z nimi radzi.

Fani zadawali pytania na wszelakie tematy, a Agata Rubik z chęcią odpowiadała. Mówiła o tym, jak radzi sobie z hejtem, czy tęskni za Polską. Większość tematów dotyczyła w głównej mierze życia w Stanach Zjednoczonych. Agata chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami i nie unikała odpowiedzi na przeróżne pytania.

Zobacz także: Adele stanęła w obronie dręczonego fana. Szokujące, kto go zaatakował

Fan pyta o zdradę

Mimo, że wiele pytań było prostych i niekrępujących, to znalazło się jedno dosyć intymne. Anonimowa osoba zapytała, czy “warto dać drugą szansę”. Agata Rubik zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie. Podzieliła się swoimi przemyśleniami i refleksjami. Poruszyła temat nie tylko od strony miłości romantycznej, lecz także przyjaźni.

Domyślam się, że w pytaniu chodzi o zdradę. Ciężko mi doradzać, ponieważ nigdy nie prosiłam o drugą szansę, nigdy nie byłam proszona o drugą szansę. Czy ludzie się zmieniają i zaczynają doceniać? Może tak, może nie. Nie chciałabym doradzać. Natomiast jeżeli chodzi o przyjaźń, ja wychodzę z takiego założenia, że jeżeli ktoś cię zawiedzie w przyjaźni, to chyba nie warto poświęcać czasu na taką osobę, zwłaszcza że jest tyle osób na świecie, że warto poświęcać ten czas osobom, które są tego warte – odpowiedziała Agata Rubik.

Tak wyczerpująca odpowiedź zapewne zadowoliła pytającą osobę. Agata Rubik jest w szczęśliwym związku z Piotrem Rubikiem. Poznała kompozytora, gdy miała 19 lat. Od tamtej pory są razem. W 2008 roku wzięli ślub. Doczekali się też dwóch córek: Heleny i Alicji. Wydaje się więc, że na szczęście Agata Rubik nie miała zbyt wielu okazji, by zostać zranioną poprzez zdradę.

Zobacz także: Netflix wypuścił zwiastun “Znachora”. Padła też data premiery!