Agata Rubik ostro o życiu w Ameryce. Jest przerażona głupotą kierowców » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Agata Rubik ostro o życiu w Ameryce. Jest przerażona głupotą kierowców

Agata Rubik ostro o życiu w Ameryce. Jest przerażona głupotą kierowców

Od czasu przeprowadzki Piotra i Agaty Rubików — oczywiście z córkami — do Stanów Zjednoczonych pani domu regularnie informuje fanów o tym, jak wygląda ich codzienność. Teraz żona popularnego kompozytora wyjawiła, co w USA szczególnie działa jej na nerwy. Padło wiele przykrych słów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Agata Rubik z mężem i dziećmi wyjechali do Stanów Zjednoczonych z nadzieją, że zdołają zrealizować tam swój amerykański sen. Para ma ambitne plany — popularny polski kompozytor liczy, że zdoła m.in. otworzyć w USA specjalne przedszkola muzyczne oraz własną firmę producencką.

Agata Rubik jest zła na amerykańskich kierowców

Żona Piotra Rubika regularnie informuje polskich fanów o tym, jak wygląda życie jej rodziny w Stanach Zjednoczonych. Robi to m.in. za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Właśnie tam zamieściła informacje na temat zachowania kierowcy, które wywołało u niej tak wielkie oburzenie, że postanowiła podzielić się uwagami z internautami.

Zobacz także: Gabriel Henrique otworzył drzwi do nieba. Czy wygra 18. edycję „America’s Got Talent”?

Jak relacjonowała Agata Rubik użytkownikom Instagrama, była świadkiem zwolnienia się dwóch miejsc parkingowych. Jednak kiedy przyjechał kolejny pojazd, nie wjechał tam, gdzie należy zgodnie z prawem, ale pomiędzy — w rezultacie następna osoba nie mogła skorzystać z miejsca na postój.

Z cyklu: beznadziejni kierowcy z Miami (…). Zwolniły się dwa miejsca, a ona postanowiła zaparkować tak pomiędzy, no bo po co inaczej, nie? — oburzyła się Agata Rubik na Instastory.

Zobacz także: Co dalej z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”? Edward Miszczak stoi przed decyzją

Agata Rubik była w szoku, widząc zachowanie amerykańskiego kierowcy (fot. Instagram/agata_rubik)

Nie tylko Agata Rubik ma złe zdanie na temat amerykańskich kierowców. Opinię żony podziela również Piotr Rubik, który krótko i dosadnie podsumował umiejętności mieszkańców Stanów Zjednoczonych w zakresie prowadzenia aut. Zrobił to w trakcie jednego z live’ów na Instagramie.

Jeżdżą jak idioci. Jakby przyjechali do Europy, to by się nauczyli. Wszyscy na drodze to debile — denerwował się Piotr Rubik.

Zobacz także: Syn Michaela Jacksona: „Tata miał kompleksy z powodu choroby”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!