Gabriel Henrique otworzył drzwi do nieba. Czy wygra 18. edycję "America's Got Talent"? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Gabriel Henrique otworzył drzwi do nieba. Czy wygra 18. edycję „America’s Got Talent”?

Gabriel Henrique otworzył drzwi do nieba. Czy wygra 18. edycję „America’s Got Talent”?

Czy brazylijski wokalista zostanie kolejną gwiazdą „America’s Got Talent”? W ostatnim półfinałowym odcinku Gabriel Henrique zachwycił wykonaniem „Something Beautiful”. Jurorzy porównują jego wysokie tony do głosu anioła. To wzruszające wykonanie trzeba zobaczyć!

Tegoroczny finał 18. sezonu „America’s Got Talent” odbędzie się we wtorek 26 września. W amerykańskim jury zasiądą producent telewizyjny Simon Cowell, kanadyjski aktor Howie Mandel, ikona mody Heidi Klum oraz modelka Sofia Vergara. W ostatnim odcinku telewizyjnego konkursu decydować będą głosy widzów. Który z uczestników zdobędzie nagrodę główną?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Kim jest Gabriel Henrique?

Gabriel Henrique jest 27-letnim wokalistą z Brazylii. Mężczyzna przyjechał do Stanów Zjednoczonych, żeby spróbować szczęścia i spełnić swoje marzenia w amerykańskim programie telewizyjnym. Henrique zdobył popularność dzięki filmikom na TikToku, na których wykonywał między innymi covery piosenek Mariah Carey czy Céline Dion.

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła o pomoc policjantów. Tajemnicze zdjęcie

Po ostatnim koncercie w „America’s Got Talent” Gabriel wyjaśnił, co najbardziej ceni w śpiewie. Dla wokalisty niezwykle ważne są uczucia. Jeśli podczas śpiewania nie ma w sobie miłości, wtedy występ jest bezwartościowy. Gabriel podkreśla, że „miłość jest wszystkim!”.

Zachwycił już w trakcie przesłuchań

Podczas przesłuchań do 18. Edycji „America’s Got Talent” Gabriel Henrique zaśpiewał piosenkę Whitney Houston. Pod największym wrażeniem występu była Sofia Vergara. Jurorka natychmiast przycisnęła złoty przycisk, który automatycznie przeniósł uczestnika do półfinału. Emocjonalne wykonanie „Run To You” skomentowała jedynie słowami: „To było coś, na co czekałam”.

Otrzymał owacje na stojąco

Ostatni z pięciu półfinałów został wyemitowany 19 września. W każdym z odcinków wzięło udział jedenaście uczestników. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ścisłym finale, w którym wystąpi dziesięciu uczestników. Wyniki głosowania poznamy już wieczorem 20 września.

Zobacz także: Fani Dire Straits zacierają ręce. Premiera ogromnego boxsetu

Gabriel Henrique jest jednym z faworytów tegorocznej edycji „America’s Got Talent”. W półfinałowym odcinku brazylijski wokalista zaśpiewał wzruszający utwór „Something Beautiful” Jacoba Banksa. Otrzymał owacje na stojąco, a jurorzy zaniemówili. Sofia Vergara nazwała ten występ czystą perfekcją. Stwierdziła, że Henrique ma anielski głos i już jest gwiazdą. Internauci również nie kryją zachwytu:

Niebo zstąpiło! Cóż za cudowna chwila! Niezapomniana, niezapomniana, każda nuta pełna emocji

On jest tym jedynym, jest siłą natury, nie ma drugiego wykonawcy w tym programie, który potrafi zaśpiewać tak pięknie i bezbłędnie jak Gabriel. Jest fenomenalny i bez wątpienia powinien wygrać w tym sezonie

Gabriel Henrique robi magię w każdej interpretacji, bez wątpienia zasługuje na finał, narodziła się wielka gwiazda, świat zasługuje na Ciebie, Gabrielu

Zobacz także: Pamiętacie ten kultowy serial lat 90.? Tak wyglądają dziś bohaterowie Beverly Hills 90210

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Czy nowy wokalista Myslovitz był fanem zespołu w dzieciństwie? [WIDEO]