Beata Kozidrak ma problem z planami na wakacje. "Wszędzie są Polacy"
Strona Główna > Beata Kozidrak ma problem z planami na wakacje. „Wszędzie są Polacy”

Beata Kozidrak ma problem z planami na wakacje. „Wszędzie są Polacy”

Beata Kozidrak już zaczęła planować wypoczynek po letniej trasie z Bajm. Chciałaby odwiedzić swoją posiadłość w pięknej Hiszpanii. Ma jednak ogromny problem z jedną kwestią, które może zakłócić jej spokój i utrudnić urlop.

Beata Kozidrak ma w te wakacje do zagrania kilka koncertów z zespołem Bajm. Grupa zagra m.in. w Olsztynie, Prudniku, Sopocie czy Szczercowie. Mimo to wokalistka już planuje wyjazd wypoczynkowy do Hiszpanii. W końcu po wyczerpującej trasie, nawet taka gwiazda potrzebuje odpoczynku i nabrania nowych sił przed kolejnym sezonem koncertowania.

Zobacz także: Maja Hyży broni reżysera, który zwyzywał Dodę. Chciał tylko „zrobić najlepsze show”?

Co uwiera Beatę Kozidrak?

Wokalistka Bajm planuje wybrać się do swojego domu w Hiszpanii, gdy tylko zakończy wakacyjne koncertowanie w kraju. Nie ukrywa, że chciałaby częściej przebywać w słonecznej Marbelli. W Polsce trzymają ją jednak obowiązki zawodowe. Kozidrak marzy o odpoczynku, jednak ma jeden problem, którego się obawia. Są nim Polacy. Piosenkarka twierdzi, że Polaków za granicą jest tak dużo, że nie pozwolą jej w spokoju cieszyć się urokami Hiszpanii.

Mam nadzieję, że tam się wyluzuję. Co nie znaczy, że tam jestem nierozpoznawalna. Ja po prostu mam takie życie, jest mi trudno praktycznie wszędzie, bo wszędzie są Polacy. To nie chodzi o to, że to jest złe – żaliła się gwiazda w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Zobacz także: Tak Nosowska podsumowała Steczkowską. Jest odpowiedź!

Beata Kozidrak musi dbać o wygląd

Piosenkarka poruszyła też temat tego, że nie może sobie pozwolić na to, by wyglądać źle. Przez cały czas śledzą ją paparazzi, którzy czekają na potknięcie. Pomimo takich niedogodności Kozidrak musi dbać o porządny wypoczynek, aby móc grać jakościowe koncerty. Zadowolenie fanów jest dla niej najważniejsze, dlatego stara się dbać o zasłużony relaks.

Tylko ja muszę zawsze uważać, aby dobrze wyglądać, że ktoś mnie skomentuje itd. A każdy człowiek, który jest tyle lat w biznesie, potrzebuje takiego spokoju i wyluzowania. Nie malować się, włosy do góry, ubrać się wygodnie i odpoczywać. Po to, aby dalej móc koncertować i zaskakiwać swoich fanów. To jest dla mnie najważniejsze – wyjaśniała Beata Kozidrak.

Zobacz także: Trudno uwierzyć, że Jennifer Lopez ma 52 lata! Sekret jej urody może zaskoczyć