Tak Nosowska podsumowała Steczkowską. Jest odpowiedź!
Strona Główna > Tak Nosowska podsumowała Steczkowską. Jest odpowiedź!

Tak Nosowska podsumowała Steczkowską. Jest odpowiedź!

Katarzyna Nosowska opowiedziała w rozmowie o codziennym życiu znanych ludzi. Nawiązała też do Justyny Steczkowskiej i przedstawiła swoje wyobrażenia na temat tego, jak wygląda jej życie poza sceną. Autorka „Dziewczyny szamana” postanowiła odpowiedzieć na te słowa.

Katarzyna Nosowska bardzo dobrze zna świat showbiznesu. W końcu jest wciąż aktywna na scenie, a jej kariera trwa od długich lat. Popularna piosenkarka była ostatnio gościnią Karola Paciorka w jego programie na YouTube. Odniosła się do wyobrażeń słuchaczy na temat tego, jak żyją znane osoby. Przyznała, że bardzo często błędnie myślą, że celebryckie życie różni się od zwyczajnego.

Znam różnych artystów i jesteśmy totalnie zwyczajnymi ludźmi – powiedziała Nosowska.

Zobacz także: Trudno uwierzyć, że Jennifer Lopez ma 52 lata! Sekret jej urody może zaskoczyć

Jak żyje Justyna Steczkowska?

W dalszej części rozmowy Katarzyna Nosowska pokusiła się o przywołanie Justyny Steczkowskiej. Piosenkarka postanowiła opowiedzieć jak wyobraża sobie życie koleżanki po fachu. Uważa, że Steczkowska prywatnie jest bardzo elegancka i nie różni się od tego, co przedstawia na scenie.

Lubię fantazjować na ten temat i wydaje mi się, że Justyna Steczkowska w domu jest dokładnie taka, jaką ją widzimy. Ja mam cztery identyczne bawełniane sukienki plandeki, całe w kudłach psich, które oczywiście piorę na zmianę, […] ale ona [jest] ekstremalnie elegancka, zadbana, zawsze ma wysokie obcasiki. Jestem przekonana, że w domu też taka jest. Zdejmuje sceniczną bandażową sukienkę i zakłada dres, ale elegancki, zero psich kudłów, wyprasowany, pachnący. Zdejmuje wysokie obcasy i zakłada klapki z puszkiem – opowiedziała Nosowska.

Katarzyna Nosowska przedstawiła też swoje wyobrażenie na temat domowych czynności w wykonaniu Steczkowskiej:

Wiem, że Justyna piecze chleb i jestem przekonana, że w kuchni wszystko ma czyściutkie i nawet jak ugniata ciasto, to jest to eleganckie. Lubię sobie to wyobrażać, miejscami może chciałabym taka być. […] Myślę też, że ona sama sprząta, ale ma do tego taki super ekstra strój, bardzo elegancki.

Zobacz także: Wojciech Mann bardzo schudł. Porusza się z balkonikiem

Justyna Steczkowska odpowiada

Nie trzeba było długo czekać, a Justyna Steczkowska odpowiedziała Nosowskiej na Instagramie. Opublikowała fragment rozmowy z youtuberem, a w opisie zaprosiła koleżankę z branży do domu, by mogła porównać swoje wyobrażenia z tym, jak wygląda rzeczywistość.

A to dobre. Wpadnijcie kiedyś do mnie pooglądać moje klapki z puszkiem – humorystycznie napisała Steczkowska.

Zobacz także: To z nim Prince miał się spotkać dzień po śmierci. Przykra prawda o „Księciu popu”