Beata Kozidrak: Cieszę się, że nie ma takiej drugiej Beaty jak ja
Strona Główna > Beata Kozidrak szczerze o samotności. Wspomniała o stracie [PODCAST]

Beata Kozidrak szczerze o samotności. Wspomniała o stracie [PODCAST]

Beata Kozidrak w wywiadzie z Tomkiem Brhelem do audycji „Cała muzyka” dla Radia Złote Przeboje, w którym zdobyła się na wyznanie dotyczące jej sytuacji życiowej. Posłuchajcie rozmowy!

Beata Kozidrak z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania wokół własnej osoby. Rzesze otaczających ją wielbicieli jadą za swoją idolką w każdy zakątek w Polsce, by tylko móc jeszcze raz usłyszeć ją na żywo. Jak się okazuje, rzeczywistość najbardziej znanej w Polsce wokalistki nie zawsze jest kolorowa. Bywa też tak, że lata mijają, a otoczenie wokół Beaty coraz bardziej się kurczy.

Posłuchajcie wywiadu Tomka Brhela z Beatą Kozidrak w Radiu Złote Przeboje:

Jak przyznała wokalistka w rozmowie z Tomkiem Bhrelem w audycji „Cała muzyka” w Radiu Złote Przeboje:

Też wiesz, czym człowiek jest starszy, tym tracisz wokół siebie dużo ludzi, z którymi byłeś, przeżywałeś swoje życie i zdajesz sobie sprawę, że to jest nieuniknione odejście, samotność w wielu przypadkach.

Artystka jednak nie daje się melancholii i dba o to, by być wdzięczną za to, co podsuwa jej los. Beata Kozidrak znana jest również ze swojego optymistycznego podejścia do życia. Radość ta widoczna jest szczególnie na scenie, gdy wokalistka śpiewa do swoich ukochanych fanów.

Artystka wyznała w rozmowie z dziennikarzem Radia Złote Przeboje:

Życie ucieka. Myślę, że trzeba się cieszyć każdym dniem powiedzmy. Czasami to nie jest łatwe. Niemniej im człowiek jest starszy, to zdaje sobie z tego sprawę, że tak szybko coś tracimy.

Beata Kozidrak i płyta „4B” jako prezent dla niej samej

Wokalistka obecnie podbija serca słuchaczy swoją najnowszą płytą „4B”, na której nie brakuje przebój godnych królowej polskiej sceny muzycznej. „Frajer” czy „Gambit” pokazują ewolucje artystki, która podąża za współczesnymi, muzycznymi trendami. Czwarta solowa płyta Beaty powstała też we współpracy z młodymi producentami, którzy realizowali wymyśloną w jej głowie wizję artystyczną.

Wielki sukces Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak przez wiele lat swojej ciężkiej pracy zdążyła osiągnąć bardzo dużo na rynku muzycznym. Wokalistkę mimo upływu lat nadal kochają rzesze fanów, którzy tłumnie przychodzą na jej koncerty. Artystka ma silną pozycję w branży muzycznej, a jej wielkie przeboje jak „Józek nie daruję Ci tej nocy” czy „Biała armia” śpiewają wszyscy, ze znajomością każdego napisanego przez nią słowa. Beata mogłaby z wielkim spokojem odcinać kupony od tego, co dokonała, jednak nie ma teraz w planach zatrzymać się nawet na sekundę.

Polecamy również: