„Call me”: Posłuchaj, jak brzmi przebój lat 80. w nowej aranżacji! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Call me”: Posłuchaj, jak brzmi przebój lat 80. w nowej aranżacji! [WIDEO]

„Call me”: Posłuchaj, jak brzmi przebój lat 80. w nowej aranżacji! [WIDEO]

IMY2 to oryginalny, pełen charyzmy zespół, który nie boi się żadnego gatunku muzycznego. Sprawdź, jak poradził sobie z przebojem grupy Blondie!

IMY2 jest zespołem tworzonym przez trójkę młodych ludzi mieszkających w amerykańskim mieście Nashville. Jego najbardziej rozpoznawalną członkinią jest niebieskowłosa wokalistka i twórczyni tekstów Annalise Mahanes, która zachwyca słuchaczy swoim mocnym, zdającym się pasować do każdej piosenki głosem.

Grupa zaczęła publikować w serwisie YouTube w 2017 roku. Od tamtej pory niesamowicie się rozwinęła – obecnie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób, a oprócz coverów zaczęła publikować również swoje własne piosenki. Pierwszy autorski singiel IMY2 – „Bubblegum”, światło dzienne ujrzał w maju 2020 roku. Twórczość zespołu ciężko zaklasyfikować do jednego gatunku muzycznego – łączy w sobie rock i pop, nie stroniąc również od rapu.

Charakteryzującą zespół różnorodność możemy zauważyć choćby po publikowanych przez niego coverach. Na kanale IMY2 znajdziemy zarówno twórczość Harry’ego Stylesa, jak i punkrockowego zespołu z lat 80. – Blondie. Posłuchajcie, jak grupa poradziła sobie z przebojem „Call me”!

„Call me” to powstały w 1980 roku utwór, który wchodzi w skład ścieżki dźwiękowej filmu „Amerykański żigolak”. Za tekst singla odpowiada wokalistka Debbie Harry oraz włoski muzyk Giorgio Moroder. To druga piosenka zespołu Blondie, która znalazła się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 – rok wcześniej taki sam sukces osiągnął przebój „Heart of glass”.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *